Kit RESTRUCTURE 3x 100 ml (šampon, filler,fluid)

Kit RESTRUCTURE 3x 100 ml (šampon, filler,fluid)
Speciální rekonstrukční set z řady Morphosis Re-structure obsahuje křemík, mořský kolagen, kyselinu hyaluronovou a také bílkoviny z perel. Tato směs aktivních látek blahodárně působí na poškozené vlasy a dokáže ošetřit i hluboce poškozené vlasy. Set obsahuje Revitalizační šampon, 100 ml + Vyplňující gel Express Filler, 100 ml + Intenzivní fluidum Precious Fluid, 100 ml
Aktivní látky:
  • křemík
  • mořský kolagen
  • kyselinu hyaluronovou
  • bílkoviny z perel
Složení setu:
  • Revitalizační šampon, 100 ml
  • Vyplňující gel Express Filler, 100 ml
  • Intenzivní fluidum Precious Fluid, 100 ml
Značka: Framesi
Kód: FMN A03383

Popis zboží
Revitalizační šampon, 100 ml + Vyplňující gel Express Filler, 100 ml + Intenzivní fluidum Precious Fluid, 100 ml

Revitalizační šampon, 100 ml
Vlasový šampon obsahuje čisticí složky rostlinného původu, které vlasy čistí do hloubky a podporujíe jejich měkkost a hydrataci. Má kyselé pH a vzácné aktivní látky, jež vyživují i vlasovou pokožku a vlasové cibulky.

Vyplňující gel Express Filler, 100 ml
Rekonstrukční tekutý gel hloubkově napravuje strukturu vlasů, zvyšuje jejich kompaktnost, pevnost a sílu. Obsahuje aktivní látky, které chrání účes, hydratují ho a regenerují.

Intenzivní fluidum Precious Fluid, 100 ml
Intenzivní krémové fluidum navrací vlasům elasticitu a mladistvý vzhled, protože aktivní látky sjednocují kutikuly a chrání tak úšes před negativními vnějšími vlivy. Výsledkem je kompaktní vlasové vlákno s hladkým povrchem, hedvábná měkkost a lesk vlasů.
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


Pro maximální účinnost doporučujeme použít


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty