Účesové trendy

ÚČESOVÁ
MÓDA

ÚČESOVÁ
MÓDA

Inspirujte se návrhy účesů a trendů Framesi pro rok 2024
Inspirujte se návrhy účesů a trendů Framesi pro rok 2024

KOLEKCE FREE

icon_line_diagonal

Trend Free (= volný) ztělesňuje posílení postavení žen – transformaci, která zajisti­la, že stále více žen po celém světě se stává vůdčími osobnostmi, podnikatelkami, in­fluencerkami a umělkyněmi. Inspirující postavy nenajdete jen v profesionální sféře, ale v každé oblasti života. Povzbuzují ostatní ženy, aby byly autentické, sebejisté a vědomé své vlastní hodnoty. To vše nevyhnutel­ně doprovází touha zbavit se starých genderových stereotypů a společen­ských omezení, cítit se svobodně a skutečně šťastně.


1/9
2/9
3/9
4/9
5/9
6/9
7/9
8/9
9/9

Trend se svěžím a odvážným přístupem, kde svádění má vždy nádech bezstarostnosti. Nejde o okázalé odhalování těla, ale o vyjádření ženskosti emancipovaným způsobem a bez moralizování.


KOLEKCE REACTIVE

icon_line_diagonal

Trend Reactive (= reagující) vrhá světlo na mladé lidi, kteří se soustřeďují na sociální a environ­mentální problémy a sní o své budoucnosti v lep­ším světě. Pro dosažení své touhy jsou připraveni hlasitě projevovat svůj nesouhlas a zaujmout radikál­ní postoj, tolik typický pro jejich smýšlení. Nová generace si uvědomuje a velmi citlivě vnímá klimatické hrozby naší planety, rozpoutávající řadu emocí a obav, které ovlivňují její duševní pohodu a chování. Tato situace nutí vyjadřovat svůj postoj “proti všem” prostřednictvím volby stylu, způsobu života, politických názorů a hudby.


1/9
2/9
3/9
4/9
5/9
6/9
7/9
8/9
9/9

V paletě Reactive je méně barevnosti a více ostrosti: především chladné neutrální tóny, jako je opticky bílá, černá a šedá, ale také vojenská zelená a hnědá, s několika záblesky zářivé červené, intenzivní modré, doplněné neonovými akcenty.


KOLEKCE QUIET LUXURY

icon_line_diagonal

Trend Quiet Luxury (= tichý luxus) vyzdvihuje nenápadné detaily, vzácné materiály a zážitky, které činí každý den jedinečným. Ve světě ovládaném rychlostí se investování času (posledního zbývajícího skutečného luxusu) do pečlivého výběru oblečení stává výsadou. Změny se dějí v cyklech, a nyní se vrací rafinovaná jednoduchost. Životní styl oslavuje eleganci bez nadbytku a do svého středu klade kvalitu.


1/9
2/9
3/9
4/9
5/9
6/9
7/9
8/9
9/9

Z pomíjivé módní mašinerie se vynořují silné snahy o styl, u kterého stačí jen zašeptat a nezůstane nepovšimnut. Neutrální a nadčasové odstíny trendu Quiet Luxury dovolují nekonečné elegantní kombinace, kde se jednotlivé kousky doplňují v lehké hře nuancí a textur.