Inspirace

ÚČESOVÁ
MÓDA

ÚČESOVÁ
MÓDA

Inspirujte se návrhy účesů a trendů Framesi pro rok 2021
Inspirujte se návrhy účesů a trendů Framesi pro rok 2021

KOLEKCE MARBLE

icon_line_diagonal

Mramor je na jedné straně pevný, tvrdý a studený materiál, ale na druhé straně má fascinující vzhled. Klikaté žíly mramoru a blýskavé stínování využívají slavní sochaři a architekti, a sílu mramoru přetváří v něco éterického, jemného a živého.


1/4
2/4
3/4
4/4

Inovativní technika Fluid Marble našla inspiraci v tvrdém mramoru a dává život měkkým, přirozenými barvám, kombinujícím hřejivost oříškové hnědé s hravou růžovou a odstíny bílé. Výsledek? Barva plná pohybu, bezkonkurenčně unikátní a jemná. Podobná mramoru. Ideální na blond základy.


KOLEKCE COMFORTING

icon_line_diagonal

Diskrétní a nadčasové kouzlo městského stylu. Nositelky střízlivého, ale dokonalého stylu vždy působí diskrétně. A tím se stávají nepřehlédnutelnými. Celý styl zaštiťují dva prvky: tradice a elegance. Je tedy nadčasový, jeho nositelé se nikdy nestanou otroky módy či přemrštěných požadavků na vzhled.


1/4
2/4
3/4
4/4

Ručně zhotovené produkty z luxusních a kvalitních materiálů vyzařují uklidňující a nadčasovou eleganci. V současné době máme málo kontaktů s lidmi a bojujeme s pocitem zranitelnosti. Jasný řád, kterému sama kralujete, se stává útočištěm pro styl i ducha.


POUŽITÉ PRODUKTY

KOLEKCE PERFORMING

icon_line_diagonal

Fitness se stal populární. Každý se zaměřil na pohodlné oblečení. Po ulicích i přehlídkových molech se jako uragán přehnalo téma opravdové sportovní módy, které se v současnosti nikdo, ale opravdu nikdo nechce vzdát. Stručně řečeno: i když nejste královnou dřepů, není v letošním roce problém předvést se v oblečení pro aktivní pohyb.


1/4
2/4
3/4
4/4

Každý se zaměřil na pohodlné oblečení: sportovní kousky se nejdříve proměnily na domácí oděvy, pak automaticky na outfit „kamkoli“. Nikdo nemá pocit, že by nemohl vyjít z domu v legínách a mikině nebo ve sportovní soupravě šité na míru a v podpatcích. Nepřekvapí značky, v jejichž DNA je sport zakódován.


KOLEKCE CONSCIOUS

icon_line_diagonal

Ve zdravém těle zdravý duch. Nejdůležitější je najít rovnováhu, pokud chceme zachránit každého člověka, zvíře či rostlinu. Pro někoho to znamená hledání „pravidel Zen“ odkrývajících novou kvalitu života a odlišného, pomalejšího a vědomého tempa. Pro mnoho dalších se vždy jednalo o opravdový a smysluplný životní styl, vycházející z etického chování a respektu ke svému okolí.


1/4
2/4
3/4
4/4

Opětovné spojení se svým Já vede k obnovení těsnějšího kontaktu s přírodou a zohlednění dopadu, který naše chování může mít.


KOLEKCE FUTURISTIC

icon_line_diagonal

Nový přístup k technologiím a extra šmrnc umožnil fakt, že technika je lidem jednoduše přístupná a blízká. Už se nejedná o science fiction. Je to reálná budoucnost. Tady a teď. Technologie se tváří přátelsky a nikoho neděsí. Dokonce ani největší skeptiky a lidi obávající se, že se neobvykle častým používáním techniky přehltíme a ztratíme přirozenost a lidskost.


1/4
2/4
3/4
4/4

Revoluce Tech-Love, se kterou všichni souhlasí. Vyjadřuje nové vzplanutí pro technologie a pro řadu příležitostí, které nám každodenně nabízí. Máme-li starosti a obavy, především z fyzického kontaktu a lidských vztahů, zjistili jsme, že věda a technika nám může pomoci doplnit do našich životů úsměvy, objetí a vřelé pohledy. Alespoň virtuálně a prostřednictvím módy.


KOLEKCE EMOTIONAL

icon_line_diagonal

Emotional je váš osobní styl! Zapomeňte na sentimentální podtóny a nálepky „pro ženské“. Současný romantismus se změnil. Nedívá se na svět skrz růžové brýle, adaptoval se na dnešní svět. Emoce získaly jiný rozměr, s důrazem na příjemné a mazlivé myšlenky, podporované drobnými gesty a maličkostmi, byť třeba jen podmanivým zábleskem světla při soumraku. Romantici 2021 se už nebojí vyjádřit pocity a ukázat svůj vnitřní poetický a unikátní svět, se všemi klady a zápory.


1/4
2/4
3/4
4/4

Na život se romantik dívá jinýma očima, barví si ho vintage odstíny a obklopuje se objekty zastupujícími vzpomínky i podivuhodné příběhy. Laskavost se přizpůsobí současnému světu, schopnost zastavit čas doprovází emotivní chvilky a zachycení vzácných okamžiků. Objevuje se výrazná snaha držet se stranou od přemrštěného tempa světa.


KOLEKCE ARTY

icon_line_diagonal

Příchuť neobvyklosti! Objevuje se záměrné přehánění doplňků a očividné upřednostňování hyper ornamentů, používaných bez obav z upoutání pozornosti. Arty prostě není pro plaché nebo nedostatečně sebevědomé lidi. Nenosíte náhrdelník, nosíte jich deset. Možná dokonce v různých tvarech a barvách. Neřešíte, zda se hodí k tvaru těla. Naopak s nimi vytváříte extrémní outfit.


1/5
2/5
3/5
4/5
5/5

Pokud umění nezná hranice, pak styl „Arty“ je dítětem ryzí zábavy. Nestydatě vyzývá k používání barev a přidrzlé hře s kontrasty. Arty je eklektický směr, patchwork stylů a inspirací pro sebevědomé vyjádření. Arty dokáže mnohem víc. Všimněte si, že nepotlačitelný pocit svobody se pojí s uměleckým stylem a vždy zahrnuje některý barokní či extravagantní rys.