Inspirace

ÚČESOVÁ
MÓDA

ÚČESOVÁ
MÓDA

Inspirujte se návrhy účesů a trendů Framesi pro rok 2022
Inspirujte se návrhy účesů a trendů Framesi pro rok 2022

KOLEKCE FLEXIBLE

icon_line_diagonal

Kolekce pro nezávislé ženy ve věku 40-55 let, které se během svého života naučily přizpůsobit aktuální době. Mají otevřenou mysl a pokrokové myšlení, což se odráží i v módě. V návrzích Framesi se objevují zásadně blonďaté dlouhé vlasy.


1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10

Adaptací na změnu se nalaďte na svět. Styl Flexible klade důraz na barevnost, avšak podpořen minimalismem. A jak jsou na tom ženy Flexible dnes? Jsou nezávislé a “rozhodné”, milují vintage a žárlivě se mazlí se vzpomínkami na mládí. Mnohokrát se změnily, milují jedinečnost svého stylu a pevně věří v posílení postavení žen. Jsou to ženy spjaté s tradičními hodnotami, ale pro svou “flexibilitu” mají také otevřenou mysl.


KOLEKCE NEXT

icon_line_diagonal

Velmi mladá generace, která nezažila svět bez internetu. Žije rychle a nespoutaně. V image projevuje vlastní rebelii a stírá genderové rozdíly. Účesy jsou spíše kratší a tmavé, ozdobené třeba barevnou, nepřehlédnutelnou ofinou či lesklými sponkami.


1/8
2/8
3/8
4/8
5/8
6/8
7/8
8/8

Generace Next se neřadí k věrným zákazníkům. Rychle se zamiluje a zase se z toho vymaní a je velmi rozporuplná: někdy plná barev a lehkosti, jindy plná starostí a uzavřenosti. Může být složité ji pochopit a naladit se na ni, pokud se nesnažíte být otevření. Nepředvídatelnost je jejich slabinou a zároveň silnou stránkou.


KOLEKCE ONLIFE

icon_line_diagonal

Ženy ve věku 25-40 let. Nenarodily se do digitální doby, ale řadí se mezi nejschopnější uživatele technologií. Milují design a osobité věci, zdůrazňují svoji ženskost. Preferují dlouhé vlasy s originální barvou nebo efektem vytvořeným technikou Contouring.


1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10

Trend Onlife je na míru mileniálům, první skutečné digitální generaci. Díky síti pracují, vzdělávají se, baví a hledají řešení svých každodenních problémů.
Velmi dbají na respektování rozmanitosti a propojení. Díky nim získává dnes vše, od výroby až po spotřebu, etičtější rozměr a nikdo nezůstává pozadu


KOLEKCE TRUST

icon_line_diagonal

Život začíná v 60! Skvělé zákaznice všech oborů díky solidnímu ekonomickému zajištění. Navíc mají dokonalý styl, nenucený, ale odvážný. Hladké vlasy jsou nejsnadnější na údržbu, ale proč z nich nevytvořit něco speciálního?


1/8
2/8
3/8
4/8
5/8
6/8
7/8
8/8

Styl Trust symbolizuje ženy s vrozeným sklonem ke změnám a tuto výsadu kupodivu uplatňují dodnes. Díky solidnímu ekonomickému zabezpečení je
ženská generace Trust jednou z nejzajímavějších pro trh a pro podnikání. Jako spotřebitelky mají nové potřeby a nové požadavky, které je třeba uspokojit, počínaje cestováním a zábavou a konče kulturou, sportem a péčí o sebe. Jejich přístup k životu, ironický a chytrý, se ukazuje jako vítězný.