Inspirace

ÚČESOVÁ
MÓDA

ÚČESOVÁ
MÓDA

Inspirujte se návrhy účesů Framesi pro podzim a zimu 2020/21
Inspirujte se návrhy účesů Framesi pro podzim a zimu 2020/21

KOLEKCE URBAN
CROSSING

icon_line_diagonal

Módní styl pro ženy a muže milující svobodu, cestování a získávání nových zážitků. Mluvíme o vás? Ze svého šatníku zkrátka vyndejte sportovní či etnické oblečení, zamíchejte barvy, přidejte nápad a vykouzlete unikátní image. Oblečení i účes bude vyprávět o dobrodružství, které vás čeká.


1/4
2/4
3/4
4/4

Důmyslné techniky střihu umožní jednoduchost při každodenní úpravě účesu. Styling vás ráno nezdrží. Z vlasových barev tým italských kadeřníků vybral studenou či béžovou blond. U krátkého střihu zvolil novou kaštanovou barvu ve studené tonalitě a osobitost ženy zvýraznil pomocí několika nepřehlédnutelných pramínků.


KOLEKCE POSH

icon_line_diagonal

Vzhled ženy POSH je důmyslný, poskládaný jen z pár kousků, ale každopádně super moderní. Nositelka trendu si je dobře vědoma své osobitosti a odlišnosti. Životní potřeby má zajištěné, tak si může dovolit luxus trochu drzého přístupu.


1/4
2/4
3/4
4/4

Ve svém oblíbeném oblečení se tváří nezúčastněně, což působí neodolatelně. Je sebevědomá, ale snaží se ukázat svou nejcitlivější stránku. Neuznává lstivost a přetvářku. Chce-li se cítit povýšeně, nebrání se tomu. Přeje si odlišovat se, byť i v těch nejmenších detailech.


KOLEKCE BABYLICIOUS

icon_line_diagonal

Jemná, velmi duchaplná žena, která si svůj život barví narůžovo. Nositelka BABYLICIOUS nechce předvádět svou sexualitu příliš okatě, její odzbrojující něha z ní přesto dělá velkou svůdkyni a dobyvatelku. Trochu naivní, trochu zlomyslnou.


1/4
2/4
3/4
4/4

Zdroj inspirace hledá v 50. letech díky charakteristickým rysům jako je používání barev, přehnané lpění na detailech a ideál perfektní ženy v té době: krásná, půvabná, pečlivě upravená a zdůrazňující svou ženskost. BABYLICIOUS souzní se společensky bezchybným chováním a svůdností. Objevuje se v mnoha malých zákoutích našeho života, má příchuť cukrové vaty a dětských vzpomínek.