Inspirace

icon_line_diagonal

VIDEO TUTORIÁLY

Podívejte se na video návody oblíbených produktů pro regeneraci vlasů, vlasové pokožky nebo stylingu a nechte se inspirujte od profesionálů.

icon_line_diagonal

ÚČESOVÁ
MÓDA

ÚČESOVÁ
MÓDA

Inspirujte se návrhy účesů a trendů Framesi pro rok 2023
Inspirujte se návrhy účesů a trendů Framesi pro rok 2023

KOLEKCE PRESENT

icon_line_diagonal

Žít „právě tady a teď“ je poselstvím trendu PRESENT (přítomnost). Vyžaduje umění přizpůsobit se, proto je hlavní cítit se pohodlně. Dress code se uvolňuje, mužnost a ženskost se mísí. Vrstvení, míchání délek a objemů dává charakter ležérnímu stylu oděvů.


1/9
2/9
3/9
4/9
5/9
6/9
7/9
8/9
9/9

Profesionální a soukromý život, řízený chytrými aplikacemi, již několik sezón objevuje svobodu mnohem více uvolněného dress code, stejně jako touhy po maximálním pohodlí. Komfortní domácí overaly se stávají elegantním oděvem nošeným do kanceláře, zatímco zateplená větrovka je skvěle přijata se společenským oděvem. Na těchto nových poznatcích stojí základy prvního trendu Present ve dvou stylistických návrzích.
První z nich je více ženský a lehce elegantní, spočívá v důmyslné uvolněnosti. Druhý návrh naopak dává hlas ležérnímu stylu s nádechem luxusu. Tvoří ho nekončící vrstvení, neformální míchání délek a splývavosti materiálů.


KOLEKCE ICONIC RELOADED

icon_line_diagonal

Trend ICONIC RELOADED (návrat k ikonám) odkrývá minulost a ikonické historické prvky zrcadlí do současné módy. Oceňuje ho i mladší generace, fascinovaná magií retro věcí, které si chce sama vyzkoušet. Také v účesové módě se vzpomínky přetváří v nový a osobitý styl.


1/8
2/8
3/8
4/8
5/8
6/8
7/8
8/8

Na jedné straně je zde fascinace uplynulým časem – vrací se k ikonickým historickým obdobím a jejím zrcadlením v módních trendech; z minulosti vybírá tolik oblíbené, hojné zdobení. Oblečení moderního šatníku vibruje nezvyklými akordy díky využití krajkového límce, třeba v alžbětinském stylu, spolu s trikem a minišaty. Stahovací korzet, připomínající 17. století, se nosí přes klasickou bílou košili. Negližé oblíbené počátkem 20. století se stává venkovním oblečením.


KOLEKCE ALWAYS NOWHERE

icon_line_diagonal

Žijeme více životů najednou a kdekoli. Budoucnost je říše příležitostí a proměn. Trend (Vždy nikde) tvoří nový svět inspirovaný virtuální realitou: přiléhavé oblečení ze zářivých látek s grafickými efekty, chytré materiály, futuristické prvky.


1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11

Trend Always Nowhere lze vykládat různými způsoby, ale my jsme si vybrali dva vizuálně efektivní a s velkým charakterem. První z nich vzhlíží k budoucnosti vyzbrojen futuristickými geometrickými tvary, zvláštními objemy a nadýchanými prvky. Přednost dostávají chytré a přizpůsobivé materiály, schopné proměnit vlastnosti podle nálady svého nositele. Druhá interpretace trendu zahrnuje logiku světa milovaného mladými lidmi: videa, virtuální a rozšířené reality. Využívá holografické, jasné a duhové barvy a umění digitálního tisku pro hyper grafické, pixelové a poutavé efekty.