Jak objednávat zboží

Pokud máte zájem o produkty FRAMESI, buď pro svojí vlastní potřebu nebo přímo pro profesionální využití v salónu, máme pro vás jednoduché tipy, jak produkty Framesi zakoupit.1.
Na webu ItalyStyle.cz | web zaměřený pouze pro profesionální kadeřníky a kosmetičky. K zobrazení velkoobchodních cen (VOC), akčních ceníků a prospektů je nutné být registrován přihlášen a mít platný živnostenský list a ověření práce v oboru kadeřník či kosmetička. 2. Objednávky profesionálních produktů je možné provést přímo u odborného konzultanta, který má vždy svěřenu danou oblast ČR a SK. Zde si můžete domluvit sami způsob spolupráce a zjistit veškeré další informace o produktech Framesi či dalších značek.

Kontaktovat odborné konzultanty FRAMESI3.
Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme. Můžeme tak probrat detaily spolupráce, ceny produktů a následně uzavřít první objednávku produktů FRAMESI.
Pokud stále váháte, není nic snadnějšího než domluvená schůzka s naším ochotným konzultantem, který za vámi rád přijede i do salónu a případnou spolupráci tak proberete v klidu a pohodě.

Vyplnit poptávkový formulář4. Pokud nejste kadeřník/ce, tak je možné zakoupit produkty na webu BeautyOnline.cz | e-shop zaměřený na vlasovou a pleťovou kosmetiku, určenou pro domácí péči.
Zde najdete značky Framesi, Gestil Hair Care, Parlux, Denman, Gamma Piú, Y.S. Park, UKI, Ecoplex, Alissa Beauté, Diego dalla Palma.Framesi je tradiční italská značka, za kterou ručíme a které dlouhodobě věříme. Buďte i vy součástí úspěšné komunity profesionálů, kteří své klienty hýčkají luxusní vlasovou kosmetikou FRAMESI.Provozovatel: ITALY STYLE LINEA s.r.o.

Opletalova 958/27, 110 00 Praha 1 | +420 777 714 244 | www.italystyle.cz | www.beautyonline.cz