INDO-CHINA | Kolekce jaro-léto 2020
Trend umožňující únik. Spíše mentální než skutečný; únik z přeplněných měst a současného života se všemi jeho problémy. Indo-China nás vrací do fascinující doby francouzských kolonií třicátých a čtyřicátých let, předvádí zajímavé stylistické návrhy a vytváří v našich hlavách okouzlující obrazy míst vonících po čaji a aromatickém koření. Představit si můžeme třeba nekončící lány rýžových polí, po kterých se pohybují malé siluety lidí v typických asijských kloboucích. 

Nebo tradiční loďky, pohupující se na hladině řeky Mekong. Obrazy připomínají staré filmy jako je Indočína (v hlavní roli zazářila francouzka Catherine Deneuve) nebo román Anglická milenka od Marguerite Duras. Zkrátka, Indo-China dovoluje snít o světě, ve kterém je životní rytmus pomalejší, plynulý jako říční proud. A kde vztahy a zážitky jsou skutečné.
MÓDNÍ STYL

Bílé lněné košile s kapsami a pískově béžové mrkváče, slámově zbarvené šaty na způsob kombiné a saharský styl. Co nesmíte zapomenout: jakýkoli typ slamáku. Osobitá elegance vzniká spojením západního stylu s asijskými prvky jako jsou šikmo umístěné knoflíky či mandarínské límečky.
PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE INDO-CHINA 2020
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.