GANGSTER STORY | Kolekce podzim-zima 2019
Trend sice vypráví příběh o drsných mužích a jejich zálibách, ale nyní hrají hlavní roli jejich přítelkyně. Červený bob jako ukázka zručnosti, kterou Italian Style Framesi věnuje energické a odolné ženě tohoto trendu. Italian Style Energy navrhl účes vytvarovaný pomocí břitvy, s těžkou ofinou padající spontánně do obličeje. O dramatičnost se postará stínování vlasovými barvami.

Pro pochopení tohoto trendu si musíme připomenout hodně různých gangsterských filmů: od klasických hollywoodských příběhů z dob prohibice, přes snímky ze sedmdesátých let až po videoklipy mladých idolů s hip-hop hudbou gangsta rap. Na módních molech jsou k vidění modely jako vystřižené z filmu od amerického režiséra Martina Scorsese Bonnie & Clyde nebo Gangsteři. Samozřejmě je gangsterské téma interpretováno výhradně v módě. Obleky s dvouřadým zapínáním, s vestou a sponou na kravatu tvoří dokonalý celek se sakem s ramenními vycpávkami pro zvýraznění postavy. Vše vyrobeno s krejčovskou zručností a maximální precizností.MEGATREND GANSTER STORY

Každopádně vzhled má typický rys: gangsteři a kmotři jsou zvyklí oblékat se jako úspěšní businessmani, aby prezentovali svoji úctyhodnost. Na módních molech patří modely Gangster Story k velmi modernímu trendu. Od dvacátých a třicátých let přeběhl přes léta sedmdesátá až do dnešní doby, plné gangstarapových hudebních skupin. Určitě mnohem méně elegantních než byli gangsteři, ale se stejnou chutí předvádět své bohatství a mediální sílu. Hovoří o současnosti, tvrdým a obhroublým způsobem. Tito „špatní hoši“ nemoralizují a nemají zájem vypadat úctyhodně, ale na druhé straně se pyšní svým negativismem a pozorností vyvolanou svým vzhledem. Symbolizují měnící se dobu, pro kterou jsou přijatelní i špatní a kontroverzní „hrdinové“.


MÓDNÍ RYSY
  • Jeden trend, dvě tváře.
  • První drsná a přísná, v pánském stylu, ale ve splývavých variantách.
  • Převažuje černo-bílá kombinace. Jen boty působí výstředně a rozbíjí představu perfektního gangstera.
  • Druhá tvář Gangster Story zobrazuje agresivní vzhled, a to díky použitým materiálům: černá kůže, potisky a umělé kožešiny, které připomínají zápasy divoké zvěře a doteky zářivých barev.
  • Gangster Story se ničeho nebojí.PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE SEVERITY 2019/2020

POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.

ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE
 ZDE
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.