DECADENT ROMANCE | Kolekce podzim-zima 2019
Vášeň pro blond. Nazlátlá a teplá nebo ledová. Napříč kontrastujícími reflexy nebo jednolitý odstín. Symbol ženskosti, který každý kadeřník promění ve výjimečný návrh na míru klientce. Italian Style Framesi a Italian Style Energy představuje dva blond účesy, stejně rozdílné jako úhly pohledu na styl Decadent Romance.

Decadent Romance
(=kouzlo dekadence) chápejte jako romantismus 4.0. Pastelové barvy, přecitlivělost a afektivita byly odloženy: nový romantismus proniká do běžného života a poeticky ztvárňuje vybrané aspekty života. Povolává zpět ducha devadesátých let, který byl typický pro generaci mladých britských umělců YBA. Hluboce prožívali tehdejší dobu, a proto tvorbu zaměřili na vyjádření svých pocitů a myšlenek, nikoli na výsledek samotný. Používali neobvyklé materiály, do kterých promítali i své osobní a autobiografické prvky.

A témata? Se stejnou vášní jako básníci 19. století se zabývali největšími lidskými náměty – život, smrt, víra a láska. Decadent Romance je temnější tvář romantismu. Zkoumá běžný život, s čistou myslí a praktickým užitkem. Rozhodně nepopírá životní problémy, ale snaží se je zobrazit pozitivně a jemným způsobem. Romantismus se zdá být „protijedem na drsnost života“, řekla Miuccia Prada během své poslední módní show.HLAVNÍ RYSY MODNÍHO STYLU
  • Móda vyjadřuje myšlenkové postoje trendu s elegancí a stylem
  • Modelky se po přehlídkových molech prochází v poetických outfitech, ale plných melancholie a dekadence
  • Bílá pelerína, lehké průhledné látky, sukně vlnící se kolem boků a chřadnoucí květiny inspirovaly nový druh romantismu s nádechem neklidu


PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE DECADENT ROMANCE 2019/2020POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.

ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE
 ZDE
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.