GRUNGE FACTOR | Kolekce podzim-zima 2019
Týmy Italian Style Framesi a Italian Style Energy představují druh mezinárodního stylu grunge. Sice se hnutí zrodilo a rozvinulo v Americe, ale na druhé straně se objevuje interpretace v britském duchu. Rebelsky strukturované účesy vyjadřují touhu po svobodě a přirozenosti. Z palety barev si tým Energy vybral irskou červenou se sladkými broskvovými tóny, zatímco Italian Style se zaměřil na zářivou blond, provedenou v různých tónech.

Také další trend Grunge Factor nespočívá v pouhém ohlédnutí k 90. létům, ale inspiruje se grunge stylem. Grunge se zrodil mezi 80. a 90. léty mezi hudebníky na americkém severozápadě (zejména kolem Seattlu) jako odpověď na touhu po rebelii a ztrátu iluzí celé generace po neúspěchu amerického snu. K hnutí grunge patřila hudba a typický vzhled: dlouhé vlasy, roztrhané džíny, obnošené tenisky nebo martensky, roztřepená trička pod rozepnutými flanelovými košilemi. Jednoduše řečeno – styl grunge odmítal módu.HLAVNÍ RYSY MODNÍHO STYLU

  • Jednoduchý a ležérní trend Grunge Factor milují muži i ženy.
  • Styl si nevšímá pravidel a dovoluje nosit oblečení, které již ve své skříni máte.
  • Bundy s kapucí, kalhoty připomínající obnošené tepláky a kostkované šály jednoznačně patří k základním prvkům oblečení pro tuto sezonu.

MÓDNÍ DOPLŇKY
  • Zahalující šály, boty zdobené kožešinou, tašky vhodné do dobré společnosti.
  • Doplňky Grunge Factor v sobě mísí sportovní a britský vzhled a vznikají boty s kosočtverci, tašky se střapci a měkké kožené kozačky.

Z HISTORIE MÓDNÍHO STYLU GRUNDE

V roce 1993 styl grunge dorazil na přehlídková mola, když Marc Jacobs šokoval všechny konformisty a rozpoutal skutečnou módní revoluci. Jednalo se o rebelii stylu, který si od původního grunge vzal pár prvků a způsob kombinace různého oblečení. V tomto smyslu můžeme styl grunge považovat za otce moderního trendu mix&match. V dnešní době se na molech předvádí modelky nejznámějších módních návrhářů a vidíme stejný revoluční náboj jako v ikonické kolekci Perry Ellis od Marc Jacobs.
PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE GRUNGE FACTOR 2019/2020

 POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.

ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE
 ZDE
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.