ECCENTRIC CAMPUS | kolekce podzim-zima 2018


 
KOLEKCE ÚČESŮ ECCENTRIC CAMPUS | PODZIM - ZIMA 2018

 

Nový standard krásy si udělal cestu k nám všem. Objevuje se v televizním a filmovém průmyslu, hudbě a módě, nabízí neobvyklou kreativní inspiraci vyprávějící příběhy módy obyčejných lidí.

Ženy a muže, kteří se považují za neatraktivní, všední, schovaní v koutě, přetváří na nové hrdiny. Vyhýbají se běžným cestám v životě, požadují svobodný život a čistou mysl, což se řadě lidí může zdát iracionální.

Americká vysokoškolská kolej šedesátých let hýří barvami a Italian Style Energy se tímto kreativním prostorem nechal inspirovat v kolekci Eccentric Campus. Přetváří znuděné studenty na kreativce a ironické následovníky módy.

PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE ECCENTRIC CAMPUS

POJETÍ NOVÉHO MEGA TRENDU ECCENTRIC CAMPUS | KOLEKCE PODZIM - ZIMA 2018/2019


Eccentric Campus, podobně jako ve filmu, ukazuje antihrdiny, kteří se jednou vymotají ze své kukly a objeví, že mohou létat. V obrácené situaci se zdá být Clark Kent, nemotorný a stydlivý, skutečný hrdina příběhu, ale žádný Superman…!
Eccentric Campus oslavuje originalitu a lidskou přirozenost všemi myslitelnými způsoby. Navštěvuje imaginární vysokou školu, kde potkává neobvyklé charaktery lidí a pomáhá jim nalézt svobodu pro sebevyjádření. Tento trend nabízí radikální změnu v tom, co považujeme za krásné. Je nejnovější módní revolucí.


MÓDA

Vzhled může klamat. I když tyto návrhy se zdají být dílem náhody, stvořeným v nějakém šíleném okamžiku, jsou opravdu výsledkem pečlivého výzkumu. Barvy, materiály, vzory a doplňky vznikly za účelem sebevyjádření, jako kdyby se jejich nositelé měli projít po módním molu. K nejúspěšnějším prvkům trendu se řadí více či méně běžné vrstvení délek a materiálů, které dávají prostor kreativitě a zamezují jednotvárnosti. Hovoříme-li o estetice, tyto kombinace se již nezdají přemrštěné: červeno-bílá upravená šála a plášť se vzorem hadí kůže, nebo zelený kabát s baseballovou čepicí a hedvábnými kalhotami se vzorem evokujícím sedmdesátá léta. V této hře o každém z nás se dovoluje všechno, nebo skoro všechno.


MÓDNÍ DOPLŇKY

Doplňky mají příznivci trendu v oblibě. Každý kus si pečlivě vybírají, zkouší různé kombinace a střádají je s nadšením hraničícím s posedlostí. Řídí se mottem „podivíni jsou šik“ a opravdu, unikátnost a nekonvenčnost upoutá pouze u těch lidí, pro které je výjimečnost přirozená.


MILOVNÍCI MÓDY

Dobrý výběr módních kousků není jedinou metou, důležité je pěstovat umění paradoxu: šála s logem oblíbeného týmu doplňuje velké pánské sako a pěknou kožešinovou tašku. Lehce inspirováno minulostí, ale předvádí současný den ženy.

 
VLASOVÁ MÓDA

Třešňově červené, měděné, meruňkové a tmavě ořechové odstíny si vybrala skupina Italian Style Energy pro svoji kolekci Eccentric Campus. Trend miluje jásavé barvy a nebojí se kombinací. Za revoluční můžete považovat každý návrh, protože má zcela novou estetickou hodnotu a jeho výstřednost tkví v absolutní nezvyklosti. Účesy se pyšní ideálními střihy a barvami – lze je snadno upravit podle osobitosti klientky či klienta. Každý má tak šanci nechat se pohltit módou, ať již částečně nebo zcela.


MAKE UP

Hledání krásy bez stereotypů a odvážná drzost v objevování nekonvenčního stylu přináší nový rozměr a překvapení.  V líčení neplatí žádná pravidla a rovněž se na něj nelze připravit. Obličej je prostý strojené rafinovanosti, pokožka dobře opečovávaná a zdravá. Líčení si klade za cíl jen zvýraznit jeho funkčnost díky namalování očí tenkou linkou a úst lesklou rtěnkou přírodního tónu.
 


POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.
ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDE


  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.