WILD KINGDOM | kolekce podzim-zima 2018


 
KOLEKCE ÚČESŮ WILD KINGDOM | PODZIM - ZIMA 2018

 

Potisky zvířecími vzory mají v sobě velkou vášeň, a proto se jich móda nikdy nezříká. Právě v této podzimní a zimní sezoně se často vyskytují na návrzích prezentovaných modelkami na mezinárodních módních show.

Ještě nikdy v předchozích letech se neobjevilo téma, které by mělo více interpretací než mají zvířecí vzory. Žádný jiný trend nebyl schopen vytvořit tolik různých návrhů a estetických představ.

Zvířecí motivy se se řadí ke stylu použitelném od hlavy až k patě, s nekonečnými možnostmi kombinací a pevně se držící vkusu a vysoké úrovně. Není nezdvořilý nebo zlomyslný. Nechce provokovat. Zůstává neutrální, což otvírá možnosti doplňovat ho různými barvami.
Na pozadí Wild Kingdom stojí město, ve kterém vlasové módě vládne Italian Style Framesi.

PROMO VIDEO NOVÉ KOLEKCE WILD KINGDOM

POJETÍ NOVÉHO TRENDŮ WILD KINGDOM | KOLEKCE PODZIM - ZIMA 2018/2019


Úroveň a vnitřní náboj patří k požadavkům následovníků trendu Wild Kingdom. Úroveň k vyjádření podstaty vybraného luxusu; vnitřní náboj k odmítnutí příliš formálního stylu. Vyberte si divokost jako má zebra, tygr, leopard, ale také žirafa, krajta nebo krokodýl. Kožešiny a kůže, skutečné či imitované, svůdně lákají. Můžete dát přednost jednomu vzoru nebo harmonický mix, celý outfit nebo jen jednu jeho část. Důležité je cítit se dobře právě teď. Shrneme-li podstatu trendu: móda znamená svobodu. A speciálně v tomto trendu máte možnost ukázat vlastní cit pro módu.


MÓDNÍ DOPLŇKY

Chcete-li dodat svěží a trochu divoký vzhled, neexistuje snad nic lepšího než doplňky inspirované džunglí. Měkké zapínání zvyšuje módnost klasického bouclé kabátu, odolná kabelka se zvířecím potiskem elegantně doplňuje kabát a úzké kalhoty. Nejpromyšlenější kombinace stylu této sezony. Na své tenisky zapomínat nemusíte! Boty jsou vybrané smysluplně, pouze pokud je lze využít více způsoby díky jejich univerzálnosti: s každodenním neformálním oblečením složeným z modrých džín či legín, nebo pro osvěžení a změnu vzhledu při kombinaci s krátkými šaty či sukní ke kolenům.
 

MILOVNÍCI MÓDY

Po módních molech se prochází modelky ve vzorovaných šatech, stejně jako ženy v ulicích. Lidé následující fashion trendy je shledávají nepostradelnými ve své snaze vymyslet nejlepší outfit a získat více liků. Zvířecí potisky jsou také perfektní pro tvorbu tisíců kombinací a zaručují neomezenou kreativitu.
 

IKONA VLASOVÉ MÓDY

Nebojácná a sebevědomá žena. Její přímý pohled hodně napovídá o její osobnosti. Stejně jako den plný záře v savaně, má její krása čistotu a přitažlivost. Jednotnost kompletně vzorovaného oblečení, černých doplňků, zipů a korzetového pásu mění vlasy, obarvené teplou intenzivní žlutou. Mají dominantní charakter.


VÝČES NOVÉ SEZONY

Cop pnoucí se po hlavě jako šlahouny růže prezentuje základy klasického výčesu: středová část, perfektně uhlazené vlasy a drdol. Přesto působí moderně a dokonale odpovídá duchu nového stylu. Nastane-li vhodná příležitost, královna džungle přichází s důstojností a smyslností.


VLASOVÁ MÓDA

Nezkrocené prameny a vzdušný styl si zvolil tým Italian Style Framesi pro styl Wild Kingdom. Lehkost objemů a odstínů vlasů skvěle ladí s plností zvířecích vzorů na látkách a nadvládou bílé, černé a hnědé barvy. Proměnlivost kolekce a bohatost barev jsou základem nově zrozené kolekce. Nové techniky střihů a barvení stejně jako tipy stylingu na míru zaujmou jak vás tak vaše klienty. 
 

MAKE UP

Síla a elegance se mísí do jednoho stylu. Do soupeření se pustily citlivost a bojovnost, zatímco barvy a grafické výzvy zajišťují vysoký efekt. Make-up je bohatý, svůdný i jednoduchý. Tváře lehce nalíčené jantarovými tóny vypráví o vzdálených místech, proteplených africkým sluncem. Zářivý vzhled doplňují oční stíny v tónech srsti divokých šelem, ohně a země. Dlouhé řasy hypnotizují svou kořist, zatímco svůdné rty svého vítězství již dosáhly.
 


POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.
ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDE


  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.