SET Morphosis Ultimate Care pro domácí péči | šampon, kondicionér a regenerační sérum

Novinka
SET Morphosis Ultimate Care pro domácí péči | šampon, kondicionér a regenerační sérum
Nová špička v péči o vlasy pro domácí využití. To je set Morphosis Ultimate Care, který je vhodný pro všechny typy vlasů. Po používání oceníte krásné a hladké vlasy, které se poddají vašemu hřebenu či kartáči. Revitalizační šampon je velmi jemný a šetrný. Revitalizační kondicionér zase zajistí ideální rozčesatelnost a vlasovou oddanost. V setu je zahrnuto také regenerační týdenní sérum, které vám zajistí ochrannou kúru vašich vlasů.
Výhody:
  • Set vhodný na všechny typy vlasů
  • krásné hladké a snadno ovladatelné vlasy
  • Zdravé, hydratované a vyživené vlasy
Aktivní látky:
  • Total Care Complex
  • šťáva z lotosového květu
  • látka pro zachování intenzity barvy
Neobsahuje:
  • parabeny
  • SLES
  • Sulfáty
Obsah: 250 ml
Značka: Framesi
Kód: 0303He

Popis zbožíSET Morphosis Ultimate Care pro domácí péči

Morphosis Ultimate Care je vhodná na všechny typy vlasů a má za cíl dosáhnout hladkých a snadno ovladatelných, poslušných vlasů. Okamžitý viditelný efekt produktů existuje díky propojení energie přírody a kosmetického výzkumu. Ultimate Care se drží nejvyšších standardů kvality. Obsahuje šťávu z lotosového květu, což je výjimečný komplex regeneračních aktivních látek, které tvoří formuli řady Morphosis Ultimate Care. Znovuobnovuje krásu vlasů, intenzivně a během pár minut. Hydratuje do hloubky, vyplňuje porézní místa vlasového vlákna, uzavíra kutikuly, čímž vyhlazuje povrch vlasu.

SET OBSAHUJE: 

1. Šampon Ultimate Care
Je intenzivní revitalizační šampon, který je velmi jemný a šetrný k vlasové pokožce a hydratuje vlasy do hloubky. Obsahuje Total-Care komplex, což je exkluzivní komplex látek vytvořený výzkumnými laboratořemi Framesi, které mají za cíl dodat celkový pocit pohody vlasové pokožce a vlasům. Dále obsahuje šťávu z lotosového květu a látky pro zachování intenzity barvy. 

Použití: Naneste do vlhkých vlasů, promasírujte a vytvořte jemnou pěnu. Pečlivě opláchněte a v případě potřeby opakujte. Pokračujte s kondicionérem Ultimate Care, ale jednou týdně vystřídejte s Ultimate Care Weekly Treatment.2. Revitalizační kondicionér Ultimate Care

Je ideálním pomocníkem pro rozzáření Vašich vlasů, které budou snadno ovladatelné a rozčesatelné. Aktivní látky pronikají dovnitř vlasu a dodávají intenzivní výživu, měkkost a hedvábný povrch. Obsahuje Total Care Complex, šťávu z lotosového květu a látky pro zachování intenzity kosmetické barvy.

Použití: Vlasy umyjte šamponem Ultimate Care a vysuště ručníkem. Kondicionér naneste rovnoměrně do vlasů, nechte působit 3 min. a pečlivě opláchněte. Jednou za týden místo kondicionéru použijte Ultimate Care Complex.3. Regenerační týdenní sérum Weekly Treatment 100 ml

Je ideálním pomocníkem pro rozzáření Vašich vlasů, které budou snadno ovladatelné a rozčesatelné. Aktivní látky pronikají dovnitř vlasu a dodávají intenzivní výživu, měkkost a hedvábný povrch. Obsahuje Total Care Complex, šťávu z lotosového květu a látky pro zachování intenzity komsetické barvy.

Použití:
Vlasy umyjte šamponem Ultimate Care a vysuště ručníkem. Kondicionér naneste rovnoměrně do vlasů, nechte působit 3 min. a pečlivě opláchněte. Jednou za týden místo kondicionéru použijte Ultimate Care Complex.
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty