Kolagenová maska na ruce - Restructure 250 ml | Framesi

Kolagenová maska na ruce - Restructure 250 ml | Framesi
Intenzivní maska na ruce obsahuje kyselinu hyaluronovou a kolagen, které mají výrazný anti-age efekt, proto zanechávají ruce krásné, zdravé,hydratované a mladistvější.
  • Efekt: hedvábně hladká pokožka rukou, zdravá a pružná
  • Bez parabenů, silikonů a minerálních olejů
Značka: Framesi
Kód: FMN A03380

Popis zbožíIntenzivní maska na ruce COLLAGEN INTENSIVE HAND MASK s kyselinovou hyaluronovou a kolagenem. Obsažené aktivní látky obnovují pokožku rukou, zanechávají ji zdravější a hedvábně hladkou.

EFEKT: Hedvábně hladká pokožka rukou, zdravá a pružná.

Bez parabenů, silikonů a minerálních olejů.

Křemík a mořský kolagen, který je součástí linie Morphosis Restructure od značky Framesi, se díky svým blahodárným účinkům hodí pro extrémně silně poškozené vlasy. Produkty obnovují vitalitu suchých a těžko rozčesatelných vlasů bez lesku, působí do hloubky vlasové struktury, díky čemuž je regenerace výrazná a dlouhotrvající. Bílkoviny z perel a kyselina hyaluronová revitalizační efekt prodlužují a zintenzivňují.
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty