Framesi

Držet krok s dobou a vymýšlet nové střihy a trendy účesy není jednoduché, nikoliv však pro kreativní mistry z Framesi. Inspirujte se a využívejte neobyčejných produktů vlasové kosmetiky Framesi.
Značka Framesi je rodinný podnik, který každodenně úspěšně překonává mezinárodní konkurenci. Fungovat začal v roce 1945 a již od prvopočátku se zakládá na jistotách italské kreativity, stylu a vkusu. Neustále se modernizuje, a proto investuje do výzkumů a vývoje kadeřnické kosmetiky a funkčního kosmetického nábytku. Tým Framesi dbá na vysokou kvalitu svých produktů, pečlivě vybírá nové suroviny, ale sází i na osvědčenou sadu prvků a užívá nejpokročilejší výrobní technologie.

Pro své zákazníky ve více než 90 zemích světa vytváří širokou škálu výrobků, jež vznikaly ve spolupráci s předními italskými univerzitami a americkými vědeckými institucemi.

Kde se bere?

Spolupráce s vyhlášenými italskými a americkými vědeckými instituty zaručuje, že produkty značky Framesi jsou sestaveny dle nejnovějších technologií a obsahují nejmodernější aktivní látky, proto si každý najde opravdu to pravé, co pro své vlasy a vlasovou pokožku potřebuje. Pečlivý výběr látek a široké spektrum kontrol při procesu výroby zaručují tu nejvyšší kvalitu. 

Framesi přináší vašemu kadeřnickému salonu sílu, profesionalitu, vysokou kvalitu, inspiraci a nejnovější trendy

Jsme bez problému schopni vám zajistit nejen kompletní dodávku materiálu (vlasových barev, odbarvovacích produktů, ošetřujících, regeneračních i stylingových výrobků) a souvisejících kadeřnických potřeb, ale také ověřené know-how a možnost vzdělávání, poradenství a další služby. Framesi vyniká ve vývoji kvalitních vlasových barev, se kterými můžete namíchat nekonečné množství zářivých variací. Ať jste zkušení kadeřníci či začátečníci, můžete si zvolit "svoji" barvu dle náročnosti aplikace. K dispozici je přes 180 odstínů vlasových barev. Zapojte se i vy do magického světa Framesi spolu s kadeřníky Framesi z více než 90 zemí.

Užívejte si jeho výhod: 

  • Framesi má přes 70 let zkušeností v oboru. Pro vás to znamená jistotu, že získáváte úspěšného, zkušeného a léty prověřeného obchodního partnera, který spolupracuje s klienty ve více než 90 zemích.
  • Testovaná kvalita a účinnost přes 120 druhů produktů pro všechny typy vlasů.
  • Framesi neustále sleduje účesové a módní trendy ve světě. Dvakrát ročně připravuje 2 kolekce účesů.
  • Pořádáme mnoho seminářů, u kterých klademe důraz na snadné uplatnění získaných poznatků v praxi: aktuální účesové trendy, colorometrie, trichologie, marketing.
  • Framesi disponuje veškerými potřebnými nástroji pro podporu růstu vašeho salonu. Se vším vám pomůže síť zkušených obchodních poradců, technologů a dalších odborníků.
  • Program ošetření vlasů a vlasové pokožky MORPHOSIS HAIR SPA umí řešit obtíže jako je padání a řídnutí vlasů, slabé, poškozené, mdlé vlasy bez života, obtíže s vlasovou pokožkou, lupy a podobně.
 
Proč potřebujete tak silného partnera?

Kadeřnické salony jsou dnes důležitými centry módy, ve kterých se spojuje profesionální zkušenost a krása spolu s požadavky a osobností klienta. Uspět v současném náročném a stále se měnícím světě je snadnější, pokud máte silného a úspěšného partnera. Naším cílem je být oním nepostradatelným partnerem. Díky našim mnohaletým zkušenostem, nadšenému a profesionálnímu týmu lidí, získanému know-how a také prověřeným dodavatelům se nám to daří.

Zobrazuji 1 - 15 z 227