Trendy & Kolekce


Prohlédněte si nejnovější trendy účesy podzim - zima 2017 od italských mistrů v uskupení zvaném ITALIAN STYLE ENERGY by FRAMESI. 
Nové střihy a nápadité visage v kolekci MYSTIC HEROES nebo jemně půvabné střihy kolekce GENTLE WOMAN.
PROHLÉDNĚTE SI GALERII KOLEKCÍ


Bojovná žena prochází velkoměstem, vypadá sexy a velmi charismaticky. Taková je zástupkyně kolekce Italian Style Energy v nové kolekci Mystic Heroes.
Jak již název trendu Gentlewoman napovídá, jedná se o styl rozhodný a vitální, jemný a ženský, ale především velmi elegantní.
Účesy tomuto módnímu směru dodávají temperament a sílu díky třem základním prvkům: precizně vytvarovaná a probarvená ofina, nepravidelné obvody a zářivost barev.
Také vlasová móda je založena na praktičnosti. Hitem jsou nyní barvy v teplých tónech. A aby nebylo teplých odstínů moc, jsou tlumené dotekem neobvyklých barev.
Ikoniký účes trendu Fantachic má krátkou délku, s geometricky upraveným obvodem a hladkým objemem. Je ideální volbou pro sebevědomou ženu.
Zakulacený objem a břitvou vytvarovaná ofina ikonického účesu Country Class připomíná kontury jezdecké přilby.
Středová pěšinka, barvou probleskující paprsky slunce, přirozený look. Symbolem kolekce Italian Style Energy je volnost a svobodný duch.
Sofistikovaný a kultivovaný módní směr, trochu retro, trochu šik. Travel Attitude je důmyslný trend, který láká k exluzivním cestám v perfektním koloniálním stylu.