Pro partnery

Seznamte se s ideou, historií i složením produktů značek, které máme jakožto výhradní distributoři v nabídce pro Českou a Slovenskou republiku jenom my. Všechny mají společnou vysokou kvalitu, pro níž jsou oblíbené po celém světě jak u profesionálních kadeřníků, kadeřnic, tak i u domácích spotřebitelů, kteří na ně nedají dopustit.

Pokud Vás zajímá cena produktů, možnosti spolupráce a celá koncepce značky Framesi, neváhejte nás kontaktovat nebo se přímo REGISTRUJTE na našem distributorském webu ItalyStyle.cz.

"Po potvrzení registrace se můžete přihlásit na web ItalyStyle.cz a zde budete mít přístup ke všem produktům a velkoobchodním cenám, kompletním ceníkům, akčním cenám a reklamním materiálům."

Jsme výhradní distributor značky Framesi a získali jsme v roce 2016 také ocenění "Distributor roku pro Evropu". Vážíme si každého klienta a snažíme se mu poskytnout veškeré informace a poradenství v oblasti vlasové kosmetiky.

V roce 2016 jsme také otevřeli Akademii Italy Style v Praze, kde pořádáme školicí programy pro rozvoj kadeřníků. Semináře jsou velice oblíbené už pro to, že je vedou nejen italští profesionálové, ale také uznávaní čeští odborníci, kteří dlouhodobě pracují se značkou Framesi. Máte tak jedinečnou možnost získat nové tipy a triky a zvýšit si tak své profesní dovednosti o stupeň výše.


POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE - REGISTRUJTE SE ZDE