SET Smoothing system pro domácí péči | šampón Caring 250ml a sprej Leave-in 150 ml

Novinka
SET Smoothing system pro domácí péči | šampón Caring 250ml a sprej Leave-in 150 ml
Set Smoohtin System pro domácí péči obsahuje Jemný pečující šampon s kyselým pH, který pomáhá odstranit veškeré nečistoty z vlasů a vlasové pokožky. Působí do hloubky a vlasy zanechává hydratované a měkké. Hydratační kondicionér vlasy změkčuje, vyživuje a podporuje jejich rozčesatelnost. Díky jeho složení vlasy nejsou zatěžovány.
  • Šampon CARING, 250 ml
  • Bezoplachový kondicionér ve spreji MOISTURIZING LEAVE-IN, 150 ml
Značka: Framesi
Kód: FKS K00114

Popis zboží
Šampon CARING, 250 ml + Bezoplachový kondicionér ve spreji MOISTURIZING LEAVE-IN, 150 ml

Jemný pečující šampon vytvořený přesně pro prodloužení efektu hladkých vlasů. Šampon s kyselým pH pomáhá odstranit veškeré nečistoty z vlasů a vlasové pokožky. Působí do hloubky a vlasy zanechává hydratované a měkké.

AKTIVNÍ LÁTKY:
  • komplex KeraSea
  • neobsahuje soli, sulfáty, parabeny, lepek

Hydratační kondicionér
vytvořený přesně pro prodloužení efektu hladkých vlasů. Vlasy vyživuje, změkčuje a podporuje jejich rozčesatelnost. Je velmi lehký, proto vlasy nezatěžuje. Příjemně se používá – jednoduše ho nastříkáte po délkách až ke konečkům a je hotovo. 

AKTIVNÍ LÁTKY:
  • komplex KeraSea
  • neobsahuje parabeny, lepek
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty