Set Morphosis REINFORCING (šampon 250ml + 2x aktivátor 12x7ml)

Set Morphosis REINFORCING (šampon 250ml + 2x aktivátor 12x7ml)
Set REINFORCING s obsahem rostlinných kmenových buněk z hroznového vína je zaměřen na obtíže jako padání a řídnutí vlasů. Jeho použití se doporučuje obzvláště pro muže, kteří často trpí mastnou vlasovou pokožkou. Set obsahuje šampon REINFORCING Oily Scalp a 2 krabice REINFORCING aktivátor (tedy 2 x 12 ampulí 7ml).
  • Čistí vlasovou pokožku
  • Zajišťuje posílení vlasů (v průřezu)
  • určeno obzlváště pro muže
  • Rostlinné kmenové buňky z hroznového vína 
  • Neobsahuje SLES, sulfáty, lepek, parabeny a alergeny
Značka: Framesi
Kód: FMN K00133

Popis zbožíMorphosis REINFORCING Oily Scalp je ošetření, které se zaměřuje na obtíže jako je padání a řídnutí vlasů. Obsahuje rostlinné kmenové buňky z hroznového vína. Mezi další aktivní látky patří Tri-C-PeptidesTM, výtažky z olivového oleje, menthol, kyselina azelaická, zinek-PCA a další. Výsledkem ošetření bude čistá vlasová pokožka, posílení vlasů (v průřezu).

POUŽITÍ AKTIVÁTORU
Aplikujte 3,5 ml produktu do suché nebo ručníkem vysušené vlasové pokožky, minimálně 3 x týdně (dle potřeby max. 1x denně). Pečlivě promasírujte kruhovými pohyby až do úplného vstřebání séra, neoplachujte.

POUŽITÍ ŠAMPONU
Naneste do vlhké pokožky hlavy a vlasů, jemně promasírujte, abyste podpořili mikrocirkulaci krve v pokožce, dobře opláchněte.
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty