Set Morphosis DENSIFYING Sensitive Scalp (šampon 250 ml + 2x aktivátor 12 x 7ml)

Novinka
Set Morphosis DENSIFYING Sensitive Scalp (šampon 250 ml + 2x aktivátor 12 x 7ml)
Set DENSIFYING Sensitive Scalp s obsahem rostlinných kmenových buněk z jablek je zaměřen na obtíže jako padání a řídnutí vlasů. Jeho použití se doporučuje obzvláště pro ženy, které často trpí citlivou vlasovou pokožkou. Set obsahuje šampon DENSIFYING Sensitive Scalp 250ml a 2 krabice DENSIFYING Sensitive Scalp aktivátor (tedy 2 x 12 ampulí 7ml).
  • čistí vlasovou pokožku
  • vhodné obzvláště pro ženy s citlivou vlasovou pokožkou
  • posiluje vlasy
  • obsahuje také kondicionery, které vlasy změkčují a podporují ovladatelnost vlasů
Značka:
Kód: FMN K00134

Popis zbožíMorphosis DENSIFYING Sensitive Scalp je ošetření, které se zaměřuje na obtíže jako je padání a řídnutí vlasů. Obsahuje rostlinné kmenové buňky z jablek, které podporují dlouhověkost buněk vlasové pokožky a folikul. Mezi další aktivní látky patří výtažky z olivového oleje, menthol, vitamín B6, nigelský olej, arginin a další.

POUŽITÍ AKTIVÁTORU

Aplikujte 3,5 ml produktu do suché nebo ručníkem vysušené vlasové pokožky, minimálně 3 x týdně (dle potřeby max. 1x denně). Pečlivě promasírujte kruhovými pohyby až do úplného vstřebání séra, neoplachujte.

POUŽITÍ ŠAMPONU

Naneste do vlhké pokožky hlavy a vlasů, jemně promasírujte, abyste podpořili mikrocirkulaci krve v pokožce, dobře opláchněte.
Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty