Set Morphosis DENSIFYING Sensitive Scalp (šampon 250 ml + 2x aktivátor 12 x 7ml)

Set Morphosis DENSIFYING Sensitive Scalp (šampon 250 ml + 2x aktivátor 12 x 7ml)
Set DENSIFYING Sensitive Scalp s obsahem rostlinných kmenových buněk z jablek je zaměřen na obtíže jako padání a řídnutí vlasů. Jeho použití se doporučuje obzvláště pro ženy, které často trpí citlivou vlasovou pokožkou. Set obsahuje šampon DENSIFYING Sensitive Scalp 250ml a 2 krabice DENSIFYING Sensitive Scalp aktivátor (tedy 2 x 12 ampulí 7ml).
  • čistí vlasovou pokožku
  • vhodné obzvláště pro ženy s citlivou vlasovou pokožkou
  • posiluje vlasy
  • obsahuje také kondicionery, které vlasy změkčují a podporují ovladatelnost vlasů
Značka: Framesi
Kód: FMN K00134
Linie: Ošetření

Popis zbožíMorphosis DENSIFYING Sensitive Scalp je ošetření, které se zaměřuje na obtíže jako je padání a řídnutí vlasů. Obsahuje rostlinné kmenové buňky z jablek, které podporují dlouhověkost buněk vlasové pokožky a folikul. Mezi další aktivní látky patří výtažky z olivového oleje, menthol, vitamín B6, nigelský olej, arginin a další.

POUŽITÍ AKTIVÁTORU

Aplikujte 3,5 ml produktu do suché nebo ručníkem vysušené vlasové pokožky, minimálně 3 x týdně (dle potřeby max. 1x denně). Pečlivě promasírujte kruhovými pohyby až do úplného vstřebání séra, neoplachujte.

POUŽITÍ ŠAMPONU

Naneste do vlhké pokožky hlavy a vlasů, jemně promasírujte, abyste podpořili mikrocirkulaci krve v pokožce, dobře opláchněte.
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty