Regenerační týdenní sérum Ultimate Care 100ml

Novinka
Regenerační týdenní sérum Ultimate Care 100ml
Regenerační sérum Ultimate Care Weekly Treatment se používá vždy 1x týdně a je vhodné pro všechny typy vlasů. Obsahuje Total-Care Complex, šťávu z lotosového květu a a další aktivní látky pro zachování intenzity kosmetické barvy. Postará se o obnovení přirozené hydratační hladiny a okamžitou obnovu zdravých vlasů.
OBSAHUJE:
  • Total-Care complex
  • šťávu z lotosového květu
  • látky pro zachování intenzity kosmetické barvy
  • neobsahuje parabeny, SLES
Obsah: 100 ml
Značka: Framesi
Kód: FMN A03442

Popis zbožíRegenerační týdenní sérum Ultimate Care se postará o obnovení přirozené hydratační hladiny a okamžitou obnovu zdraví vlasů. Obsahuje Total-Care Complex, šťávu z lotosového květu a látky pro zachování intenzity kosmetické barvy. Lze to nazvat absolutní vlasovou regenerací.

Použití: Vlasy umyjte šamponem Ultimate Care a vysušte ručníkem. Ošetření naneste rovnoměrně do vlasů. Používejte 1x týdně. Nechte působit 3-5 min a pečlivě opláchněte. Pokud použijete tuto péči, není nutno používat kondicionér.

Morphosis Ultimate Care je vhodná na všechny typy vlasů a má za cíl dosáhnout hladkých a snadno ovladatelných, polsušných vlasů. Okamžitý viditelný efekt produktů existuje díky propojení energie přírody a kosmetického výzkumu. Ultimate Care se drží nejvyšších standardů kvality. Obsahuje šťávu z lotosového květu, což je výjimečný komplex regeneračních aktivních látek, které tvoří formuli řady Morphosis Ultimate Care. Znovuobnovuje krásu vlasů, intenzivně a během pár minut. Hydratuje do hloukby, vyplňuje porézní místa vlasového vlákna, uzavíra kutikuly, čímž vyhlazuje povrch vlasu.
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty