Regenerační týdenní sérum Ultimate Care 100ml

Novinka
Regenerační týdenní sérum Ultimate Care 100ml
Regenerační sérum Ultimate Care Weekly Treatment se používá vždy 1x týdně a je vhodné pro všechny typy vlasů. Obsahuje Total-Care Complex, šťávu z lotosového květu a a další aktivní látky pro zachování intenzity kosmetické barvy. Postará se o obnovení přirozené hydratační hladiny a okamžitou obnovu zdraví vlasů.
OBSAHUJE:
  • Total-Care complex
  • šťávu z lotosového květu
  • látky pro zachování intenzity kosmetické barvy
  • neobsahuje parabeny, SLES
Obsah: 100 ml
Značka:
Kód: FMN A03442

Popis zbožíRegenerační týdenní sérum Ultimate Care se postará o obnovení přirozené hydratační hladiny a okamžitou obnovu zdraví vlasů. Obsahuje Total-Care Complex, šťávu z lotosového květu a látky pro zachování intenzity kosmetické barvy. Lze to nazvat absolutní vlasovou regenerací.

Použití: Vlasy umyjte šamponem Ultimate Care a vysušte ručníkem. Ošetření naneste rovnoměrně do vlasů. Používejte 1x týdně. Nechte působit 3-5 min a pečlivě opláchněte. Pokud použijete tuto péči, není nutno používat kondicionér.

Morphosis Ultimate Care je vhodná na všechny typy vlasů a má za cíl dosáhnout hladkých a snadno ovladatelných, polsušných vlasů. Okamžitý viditelný efekt produktů existuje díky propojení energie přírody a kosmetického výzkumu. Ultimate Care se drží nejvyšších standardů kvality. Obsahuje šťávu z lotosového květu, což je výjimečný komplex regeneračních aktivních látek, které tvoří formuli řady Morphosis Ultimate Care. Znovuobnovuje krásu vlasů, intenzivně a během pár minut. Hydratuje do hloukby, vyplňuje porézní místa vlasového vlákna, uzavíra kutikuly, čímž vyhlazuje povrch vlasu.
Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty