Box STRIKE4 LIFT

Novinka
Box STRIKE4 LIFT
Nejrychlejší cesta k vytvoření melírů a kontrastů při barvení ve vašem salónu a to za polovinu času. To je nový set STRIKE 4 LIFT. S tímto setem máte unikátní možnost pro obohacení nabídky služeb a podporu ekonomiky salonu.

Co Vám nový systém přinese:

 1. úspora času
 2. nekonečné možnosti personalizace barvy vlasů
 3. nová služba v menu salonu
 4. odlišení se od konkurence díky opravdu inovativnímu nástroji
Značka: Framesi
Kód: FR N08202

Popis zboží

Melíry a kontrsty za polovinu času - to je Kit Strike 4 lift

Unikátní možnost pro obohacení nabídky služeb a podporu ekonomiky salónu

SET STRIKE4 LIFT obsahuje:

 • Odbarvovací prášek DECOLOR B NO DUST, 500 g
 • 2x Bezoplachový odbarvovač DECOLOR B SHIMMER, 220 ml
 • Proužky pro od/barvení vlasů STRIKE4, které chrání vlasy při jejich žehlení a zajišťují rovnoměrnou aplikaci produktu, 100 proužků
 • Aplikační miska a štětec

OKAMŽITÝ VÝSLEDEK

 1. Smíchejte DECOLOR B NO DUST a DECOLOR B SHIMMER v poměru 1:2. Velmi dobře promíchejte, abyste získali jemnou a homogenní krémovou směs.
 2. Vlasy rozdělte do sekcí podle svých potřeb. Nahřejte žehličku na teplotu podle typu vlasů: 170° C u jemných vlasů, 200 ° C u silných vlasů.
 3. Otevřete papírek STRIKE4, umístěte do něj pramen určený k zesvětlení, aplikujte směs a papírek zabalte dle návodu.
 4. 5-7x přejeďte žehličkou a pramen opláchněte.

REGENERAČNÍ EFEKT A HYDRATACE – SHIMMER OBSAHUJE PANTHENOL!


OTÁZKY A ODPOVĚDI

 1. O kolik úrovní lze tímto způsobem zesvětlit? Na přírodních vlasech o 4 úrovně, na barvených o 3 úrovně. Pouze za 20 sekund.
 2. Můžu použít STRIKE4 System, zatímco základní barva ještě působí? Ano, tím pádem ušetříte čas.
 3. Můžu použít STRIKE4 System s jinými produkty než je Decolor B No Dust? Otestovali jsme velmi důkladně, že kombinace DECOLOR B NO DUST a DECOLOR B SHIMMER je jediná perfektní.
 1. Nemůže STRIKE4 System narušit zdraví vlasů? Systém byl vyvinut tak, aby použitý materiál zabezpečil ochranu zdraví vlasového vlákna po celé jeho délce. Každopádně je ale nutné nezvyšovat teplotu žehličky nad doporučené teploty dle typu vlasů.
 1. Můžu se STRIKE4 System prodloužit dobu působení? Ano, prodloužením doby působení dosáhnete silnější zesvětlení. Celkový čas odbarvení bude vždy výrazně kratší než při běžném způsobu odbarvení.
 2. Můžu použít STRIKE4 System na vlasy s trvalou nebo vyhlazené systémem Smoothing? Ano, STRIKE4 System garantuje ochranu vlasů ve všech případech. Ale doporučujeme použití teploty žehličky pouze na 170° C.

 

O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty