Maska po barvení Mask - Color Method 970 ml |Framesi

Maska po barvení Mask - Color Method 970 ml |Framesi
Kompletní ochranu a péči barveným vlasům poskytuje restrukturační maska z řady Color MethodKondicionéry obsažené v masce každý vlas obalí, a dodají jim tak více lesku a zářivosti. Kyselé pH 2,5 podpoří odolnost barvy a lesk.
  • Aktivní látky: pšeničné bílkoviny a kokosový olej
  • Zlepšená kvalita, lesk a ochrana vlasů
  • Kyselé pH 2,5
  • Objem 1000 ml
Značka: Framesi
Kód: FKP A02101

Popis zbožíRestrukturační maska pro kompletní péči o vlasy po barvení s obsahem pšeničné bílkoviny a kokosového oleje. Kondicionéry obsažené v masce vlas obalí ochranným filmem a zvýší tak lesk a zářivost vlasů. Kyselé pH 2,5 podpoří odolnost barvy a lesk.
  • aktivní látky: pšeničné bílkoviny a kokosový olej
  • zlepšená kvalita, lesk a ochrana vlasů
  • kyselé pH 2,5


Color Method od Framesi je profesionální systém pro odolnou a zářivou vlasovou barvu. Klienti totiž od salonu požadují více než "jen barvu". Chtějí dokonalou, kvalitní a bezkonkurenční barvu. A tento podpůrný systém je klíčem k dosažení požadavků klientů. Color Method zvyšuje zářivost barvy o 42% a odolnost o 47%

Výhodami tohoto systému jsou zachování zdraví vlasů a vlasové pokožky, prodloužení odolnosti barvy, spojení barvení a vlasové péče a vyšší komfort pro klienta v průběhu barvení.

Produkty Color Method po aplikaci způsobují žádoucí a přirozenou změnu pH vlasů, čímž uzavírají keratinové šupinky, barva se tak fixuje a vlasy zůstavají kompaktní a poddajné. 

V této linii najdete regulátor, šampon, stabilizátor, masku a  4 ochranné produkty. 
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty