Reflexní šampon s potlačením pigmentu Ultra violet - Color Method 250 ml | Framesi

Reflexní šampon s potlačením pigmentu Ultra violet - Color Method  250 ml | Framesi
Šampon s kondicionérem z řady Color Method tvoří speciální formuli, která je výborná na ošetření šedivých nebo melírovaných vlasů, protože potlačuje žluté pigmenty. Šampon obsahuje čisticí látky, které zajišťují velmi jemné mytí a současně maximální hydrataci.
  • Speciální formule na šedivé nebo melírované vlasy
  • Vlasům dodává perleťový reflex
  • Potlačuje žluté pigmenty
  • Objem 250 ml
Značka: Framesi
Kód: FKP A02100

Popis zboží
ULTRA VIOLET je jemný šampon s kondicionérem a speciální formulí na šedivé nebo melírované vlasy. Šampon ULTRA VIOLET potlačuje nežádoucí žluté pigmenty ve vlasech a současně jim dodává perleťový reflex. Šedivým a prošedivělým vlasům dodává zářivost. Obsažené čisticí látky v šamponu zajišťují velmi jemné mytí a současně maximální hydrataci
  • speciální formule na šedivé nebo melírované vlasy
  • vlasům dodává perleťový reflex
  • potlačuje žluté pigmenty


Color Method od Framesi je profesionální systém pro odolnou a zářivou vlasovou barvu. Klienti totiž od salonu požadují více než "jen barvu". Chtějí dokonalou, kvalitní a bezkonkurenční barvu. A tento podpůrný systém je klíčem k dosažení požadavků klientů. Color Method zvyšuje zářivost barvy o 42% a odolnost o 47%

Výhodami tohoto systému jsou zachování zdraví vlasů a vlasové pokožky, prodloužení odolnosti barvy, spojení barvení a vlasové péče a vyšší komfort pro klienta v průběhu barvení.

Produkty Color Method po aplikaci způsobují žádoucí a přirozenou změnu pH vlasů, čímž uzavírají keratinové šupinky, barva se tak fixuje a vlasy zůstavají kompaktní a poddajné. 

V této linii najdete regulátor, šampon, stabilizátor, masku a  4 ochranné produkty. 
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


Pro maximální účinnost doporučujeme použít


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty