Maska po barvení Mask - Color Method 970 ml |Framesi

Maska po barvení Mask - Color Method 970 ml |Framesi
Kompletní ochranu a péči barveným vlasům poskytuje restrukturační maska. Kondicionéry obsažené v masce každý vlas obalí, a dodají jim tak více lesku a zářivosti. Kyselé pH 2,5 podpoří odolnost barvy a lesk.
  • Aktivní látky: pšeničné bílkoviny a kokosový olej
  • Zlepšená kvalita, lesk a ochrana vlasů
  • Kyselé pH 2,5
  • Objem 1000 ml
Značka: Framesi
Kód: FKP A02101

Popis zbožíRestrukturační maska pro kompletní péči o vlasy po barvení s obsahem pšeničné bílkoviny a kokosového oleje. Kondicionéry obsažené v masce vlas obalí ochranným filmem a zvýší tak lesk a zářivost vlasů. Kyselé pH 2,5 podpoří odolnost barvy a lesk.
  • aktivní látky: pšeničné bílkoviny a kokosový olej
  • zlepšená kvalita, lesk a ochrana vlasů
  • kyselé pH 2,5


Color Method od Framesi je profesionální systém pro odolnou a zářivou vlasovou barvu. Klienti totiž od salonu požadují více než "jen barvu". Chtějí dokonalou, kvalitní a bezkonkurenční barvu. A tento podpůrný systém je klíčem k dosažení požadavků klientů. Color Method zvyšuje zářivost barvy o 42% a odolnost o 47%

Výhodami tohoto systému jsou zachování zdraví vlasů a vlasové pokožky, prodloužení odolnosti barvy, spojení barvení a vlasové péče a vyšší komfort pro klienta v průběhu barvení.

Produkty Color Method po aplikaci způsobují žádoucí a přirozenou změnu pH vlasů, čímž uzavírají keratinové šupinky, barva se tak fixuje a vlasy zůstavají kompaktní a poddajné. 

V této linii najdete regulátor, šampon, stabilizátor, masku a  4 ochranné produkty. 
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


Pro maximální účinnost doporučujeme použít


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty