Ochranný krém při barvení Antial - Color Method 150 ml | Framesi

Ochranný krém při barvení Antial - Color Method 150 ml | Framesi
Hojivý a zklidňující krém od Framesi pro zvýšení pocitu pohodlí během kosmetického ošetření vlasů. Emulze se vstřebá do pokožky a vytvoří ochrannou bariéru, která ale neovlivňuje výsledek barvení. Vhodné pro klienty s velmi citlivou vlasovou pokožkou.
  • Aktivní látky: vitamin B7, včelí vosk, granátové jablko
  • Pokožka zůstává svěží a v rovnováze
  • Vhodné na citlivou pokožku
  • Objem 150 ml
Značka: Framesi
Kód: FKP A12399

Popis zboží
Ochranný krém ANTIAL pro zvýšení pocitu pohodlí během kosmetického ošetření vlasů. Emulze se vstřebá do pokožky a vytvoří ochrannou bariéru, která ale neovlivňuje výsledek barvení. Vhodné pro klienty s velmi citlivou vlasovou pokožkou.
  • aktivní látky: vitamin B7, včelí vosk, granátové jablko
  • pokožka zůstává svěží a v rovnováze
  • vhodné na citlivou pokožku


Color Method od Framesi je profesionální systém pro odolnou a zářivou vlasovou barvu. Klienti totiž od salonu požadují více než "jen barvu". Chtějí dokonalou, kvalitní a bezkonkurenční barvu. A tento podpůrný systém je klíčem k dosažení požadavků klientů. Color Method zvyšuje zářivost barvy o 42% a odolnost o 47%

Výhodami tohoto systému jsou zachování zdraví vlasů a vlasové pokožky, prodloužení odolnosti barvy, spojení barvení a vlasové péče a vyšší komfort pro klienta v průběhu barvení.

Produkty Color Method po aplikaci způsobují žádoucí a přirozenou změnu pH vlasů, čímž uzavírají keratinové šupinky, barva se tak fixuje a vlasy zůstavají kompaktní a poddajné. 

V této linii najdete regulátor, šampon, stabilizátor, masku a  4 ochranné produkty. 
O značce Framesi

Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Napište našemu Beauty specialistovi
Silvie LančováOdbornice na vlasy

Zeptat se specialistky


Pro maximální účinnost doporučujeme použít


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty