Kdo jsme

FRAMESI - PARTNER VAŠEHO SALONU
 
FRAMESI VAŠEMU SALONU PŘINÁŠÍ SÍLU, PROFESIONALITU A VYSOKOU KVALITU. TAKÉ INSPIRACI A NEJNOVĚJŠÍ TRENDY.


 
A to vše prostřednictvím společnosti ITALY STYLE LINEA, s.r.o., která je výhradním distributorem značky Framesi v České republice. Náš obchodní a technologický team vám zajistí nejen kompletní dodávku materiálu (vlasových barev, odbarvovacích produktů, ošetření a regenerace, stylingu) a souvisejících kadeřnických potřeb, ale také ověřené know-how, možnost vzdělávání, poradenství a další služby.

V roce 2016 jsme obdrželi ocenění Distributor roku 2016 pro Evropu.

 
Framesi vyniká ve vývoji kvalitních vlasových barev, se kterými můžete namíchat nekonečné množství zářivých variací.
Ať jste zkušení kadeřníci či začátečníci, můžete si zvolit „svoji“ barvu dle náročnosti aplikace. K dispozici je přes 180 odstínů vlasových barev.
 
Zapojte se i vy do magického světa Framesi spolu s kadeřníky Framesi z více než 90 zemí. Užívejte si jeho výhod:

  • Testovaná kvalita a účinnost přes 100 druhů produktů
  • Framesi neustále sleduje účesové a módní trendy ve světě
  • Dvakrát ročně se připravují 2 kolekce účesů
  • Široká nabídka seminářů, u kterých klademe důraz na snadné uplatnění získaných poznatků v praxi: aktuální účesové trendy, colormetrie, trichologie, marketing.
  • Framesi má přes 70 let zkušeností v oboru. Pro vás to znamená jistotu, že získáváte úspěšného, zkušeného a léty prověřeného obchodního partnera.
  • Framesi disponuje veškerými potřebnými nástroji pro podporu růstu vašeho salonu.
  • Produkty Morphosis napomáhají řešit určité problematiky a obtíže jako je padání a řídnutí vlasů, slabé, poškozené, mdlé vlasy bez života, obtíže s vlasovou pokožkou, lupy apod., Slouží také jako regenerace vlasů.PROČ POTŘEBUJETE SILNÉHO PARTNERA?

Kadeřnické salony jsou dnes důležitými centry módy, ve kterých se spojuje profesionální zkušenost a krása spolu s požadavky a osobností klienta. Uspět v současném náročném a stále se měnícím světě je snadnější, pokud máte silného a úspěšného partnera. Naším cílem je být takovým partnerem, a díky našim mnohaletým zkušenostem, nadšenému a profesionálnímu teamu lidí, získanému know-how, a také díky našim prověřeným dodavatelům se nám to daří.
 
Kontaktujte nás pro vytvoření nezávazné nabídky „ušité na míru právě vám“ - ZOBRAZIT KONTAKTY
 
Pokud přemýšlíte o produktech Framesi, zajímá vás cena produktů, prospekty, ceník, akce, tak se neváhejte registrovat na našem profesionálním webu ItalyStyle.cz