Kolekce trendů Framesi jaro-léto 2019

Prohlédněte si nejnovější trendy účesy jaro - léto 2019 od italských kadeřnických mistrů.
Nové kolekce jsou vrcholem kerativity, luxusu a módních výstřelků. 4 megatrendy ve dvou různých pohledech a provedení od týmu ITALIAN STYLE ENERGY a ITALIAN STYLE FRAMESI

1. MEGATREND UTILITY GLAM

UTILITY GLAM skvělým způsobem odpovídá na estetické požadavky spojením sportovní 
nebo pracovní módy s nejelegantnějším zpracováním krejčovských mistrů.
Praktické kapsy, suché zipy, super odolné látky a opasky s uchycením předmětů využije kdokoli. Nejnáročnější zákazníci svůj outfit určitě doplní vychytanými detaily jako jsou ručně vyrobené kožené doplňky. A milovníci ležérní módy zvolí letecké brýle, nepromokavé pláště s hromadou kapes a nejnovější typ měkoučkých vyšisovaných džín.
Jedno z hesel letních přehlídkových mol je “funkčnost”. Sportovní duch, který se proplétá módou už řady sezón, mění hranici mezi běžným oblečením a oděvy šitými na míru. Pohodlí a pocit volnosti zajišťuje příjemnější prožití každého dne, ale současně se nezříká elegance.

VÍCE INFO >>>ZDE2. MEGATREND ETHNOLOGICAL

Styl inspirovaný tradičním africkým oděvem bou-bou, plným barev. Nový etnický směr se dočkal inovace a řemeslného zpracování, proto skvěle odpovídá vlně mix&match, kterou mají lidé ve velké oblibě.
ETHNOLOGICAL (ethnic + technological) je etno stylem 4.0. Přetváří tradiční potisky pomocí počítačově tvořených optických efektů a geometrických vzorů.
Jedná se o druh jasně rozpoznatelného etna díky použitým látkám a grafickému designu.
Outfity v etnickém vzhledu ale v objemech a tvarech následují současný rozhodný a moderní styl.

VÍCE INFO >>>ZDE3. MEGATREND FLUIDITY

Jedna věc nikdy nevyjde z módy: střízlivý vzhled. Pokud jde ruku v ruce s důmyslnou nenuceností, musí mít výsledek úspěch.
S trendem FLUIDITY ucítíte hlubokou sebejistotu a současně se vyhnete jednotvárnosti davu. Oděvy následují pohyby těla díky vzdušným látkám, ve kterých se cítíte stejně jako při příchodu domů, kdy skočíte do svých oblíbených šatů, nejpohodlnějších na světě.
I barvy tvoří základ trendu. Jemné odstíny tón v tónu tvoří příjemnou harmonii, a znázorňují volnost v oblékání. Filozofii take-it-easy všichni známe, ale hodí se připomenout si tuto ingredienci spokojenosti a well-being.

VÍCE INFO >>>ZDE4. MEGATREND JET SET

Mezi silnými trendy jarní a letní sezóny zaujímá JET SET důležité místo. Obrací se k 60. létům a tehdejším událostem. Jejich současná verze předvádí privilegované a bohaté milénium, ve kterém se lidé chlubí svým pětihvězdičkovým životem na sociálních sítích. Den jako nekonečný večírek u bazénu a vzhled zářící jako sklenka se šampaňským.
Obdivovatelé trendu Jet Set milují luxus ve všech jeho podobách a nedočkavě čekají, aby mohli předvést své nejvýjimečnější outfity během letní dovolené.

VÍCE INFO >>>ZDE

GALERIE VŠECH KOLEKCÍ