STRONG SEDUCTION | kolekce jaro-léto 2018


 
KOLEKCE ÚČESŮ STRONG SEDUCTION | JÁRO - LÉTO 2018

 

Trend STRONG SEDUCTION je plný fantazie, záře a nových metalických barev. Oblečení dominují hluboké výstřihy a pásky zvýrazňující siluetu. Černá kůže, zipy a kovové prvky evokují drzost, zmírněnou nadýchanými bílými topy.

Energický náboj vložil tým Italian Style Energy do svých účesů. Využívají se nové kovové odstíny barev a geometrické střihy, které umožňují proměnit každý účes podle potřeby, od formálního vzhledu až po rozpustilý vzhled typický pro léto.

VIDEO UKÁZKA KOLEKCE STRONG SEDUCTION JARO - LÉTO 2018

MEGA TREND

Věrný svému rozhodnému a nezkrotnému stylu, tým Italian Style Energy v této nové sezoně zkoumá atmosféru světa Blade Runner (fantasy film Ostré komando). Zdá se, že trend vznikl pro účastníky nejúžasnějšího světového festivalu Burning Man (Hořící muž) konaném v nevadské poušti, kde se z rukou řady umělců rodí futuristické stavby a neuvěřitelná science fiction díla. Jak již název kolekce napovídá, STRONG SEDUCTION je silný a sexy styl. Hlavní postavy tohoto příběhu prezentují svá těla jako nástroj svádění, odhalovaná kousek po kousku, s citem a grácií. Atraktivní ženy a muži mají nesporný sex appeal, čímž se stávají neodolatelnými.


FASHION

Klíčovým prvkem oblečení STRONG SEDUCTION jsou hluboké výstřihy a úzké korzetové pásky zvýrazňující siluetu. Z materiálů se nejvíce využívá černá kůže evokující rozhodnost a drzost, ale současně i ženskost a citlivost. Nadýchané bílé halenky a topy zmírňují útočnost outfitu.


DOPLŇKY

Ženy trendu STRONG SEDUCTION mají v oblibě hodně různých doplňků bohatých na okázalé detaily. Zipy, kovové knoflíky, sponky a nýty zdobí oděvy či doplňky a každému předmětu dodávají nádech divokosti.


MILOVNÍCI MÓDY

STRONG SEDUCTION slaví úspěch i mimo módní mola. Každá fashion bloggerka má na svém profilu alespoň jednu fotku v černé bomber bundě a vojenských nebo sportovních kalhotách. Módě zasvěcení si jednoznačně vybírají černou, jako důkaz totální svobody a smělosti.


VLASOVÁ MÓDA

Italian Style Energy vložila energický náboj stylu STRONG SEDUCTION do návrhů střihů a barev, které přináší sílu a ženskost, kreativitu a současně nositelnost. Kovové odstíny jsou plné světla a geometrické střihy mají měkké objemy. Univerzální styling dovolují proměnit každý účes podle potřeby, od formálního vzhledu až po rozpustilý vzhled typický pro léto.


MAKE UP

Styl s rockovými prvky miluje černou a kombinuje metalické efekty s prchavými záblesky světla. Přenesen do líčení: černá může být silná oční linka nebo kouřové líčení, vždy dohromady s měkkými tužkovými stíny odolnými a krémovými, s leskem pro rozzáření každé tváře. Ústa dekoruje rtěnka švestkového odstínu. Více či méně výrazná tvářenka podtrhuje lícní kosti a dokončuje make-up. O pokožku rukou je pečováno, na nehtech se zářivým švestkovým lakem se odráží světlo.


IKONA VLASOVÉ MÓDY

Vlasy prosvětlují tmavý vzhled a zjemňují obličej. Svůdná síla trendu je dobře zobrazena v dokonalosti ikonického účesu Italian Style Energy. Pro jeho realizaci potřebujete velmi výkonné, ale šetrné produkty jako jsou Decolor B a Morphosis Re-Structure Pro-Force - jejich schopnost dosáhnout maximální úrovně zesvětlení doprovází šetrnost a zachování síly a kvality vlasu. Střih dokulata a nasměrování pramenů pomocí fénu zvyšuje zářivost metalických barev.

 


POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.
ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDE


  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.