PURE | kolekce jaro-léto 2018


 
KOLEKCE ÚČESŮ PURE | JARO - LÉTO 2018

 

Trend PURE se shlédl v myšlenkách Coco Chanel a vsadil na eleganci a minimalismus. Zapomeňte na jásavé potisky látek a okázalé detaily. Nosit se budou svěží bavlněné outfity, měkké perkálové halenky či lehce asymetrické pláště šité na míru.

Vlasy se stanou nejvíce výrazným a typickým prvkem celkového vzhledu. Elegance nestojí v cestě kreativitě, vlasy perfektní kvality jsou základem účesu s nepravidelnými obvody a tmavými metalickými barvami nebo teplými i studenými, přirozenými i fantastickými odstíny. To vše a mnohem více od týmu Italian Style Framesi.


VIDEO UKÁZKA KOLEKCE PURE JARO - LÉTO 2018

PURE - IKONA VLASOVÉ MÓDY

Nadčasová blond. Nejoblíbenější barva existující v nekonečném množství odstínů a vždy zářivá. Volba Italian Style Framesi padla na oslňující Framcolor Eclectic Care Silver Blonde, symbol kolekce PURE pro jaro a léto 2018. Jemnost a krása tohoto odstínu v kombinaci s krátkým střihem se pyšní lákavým vzhledem působícím bezelstně, současně uličnicky a velmi rafinovaně.


VLASOVÁ MÓDA

Ve světě účesové módy si tým Italian Style Framesi oblíbil eleganci, ale ne na úkor zábavné kreativity, která vzhled každé ženy činí jedinečným. Také v této sezoně převládá pocit světla a přímočarosti, vlasy jsou nejvíce výrazným a typickým prvkem celkového vzhledu. Hladkost, perfektní textura a kvalita díky každodenní péči jsou základem účesu s nepravidelnými obvody a tmavými metalickými barvami nebo teplými i studenými, přirozenými i fantastickými odstíny. Nabízí se úžasná cesta vesmírem Framcolor.


MÓDNÍ DOPLŇKY

V trendu PURE vám stačí jen několik doplňků, ale velmi pečlivě vybraných. Ideální je tón v tónu nebo opět bílá. Od módních tenisek k sandálům na vysokém podpatku, od delikátních kožených maxi psaníček ve velikosti notebooku až ke kabelkám s metalickým vzhledem, vše se stále drží jednoduchosti.


MILOVNÍCI MÓDY

Totální bílá, uvolněnost a luxus byly vždy jako symboly letní módy k vidění na ulicích velkých měst. Trend PURE v létě prostě vítězí. Lidé zasvěcení módě se na sociálních sítích objevují na fotografiích i ve velmi střízlivých a minimalistických outfitech.


MAKE UP

Čistá krása je stejně vyhledávaná jako make-up pro její zvýraznění. Mezi protagonisty trendu se řadí tužkové oční stíny, krémové a odolné. Jemná perlová hra duhových barev perfektně rozzáří střed očního víčka a vnitřní koutek oka. Líčení dokončí velmi tenká linka podél řas a černá řasenka. Pozornost je věnována také rtům a rukám. Růžový lesk s lehkým kovovým leskem definuje kontury rtů a opticky zvýrazní jejich objem a svěžest. Nová generace laků na nehty vytvoří kovový efekt a hraje významnou roli v zářivém looku pro novou sezonu.

 


POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.
ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDE

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.