MYSTIC HEROES | kolekce podzim-zima 2017


 
KOLEKCE ÚČESŮ MYSTIC HEROES | PODZIM - ZIMA 2017

  Středověcí hrdinové se stali motivem trendu, ve kterém bojovná žena dobývá město svým divokým a současně velmi ženským vzhledem.

Obléká se do kůže, přilnavého pláště a vysokých bot. Černé nýtování, náramky, řady řetízků zdobí oblečení i doplňky.

Tajuplné outfity perfektně ladí s béžově blonďatými vlasy a kovově šedými akcenty, řadou dalších blond odstínů či klasickou černou. Velký důraz je kladen na zdraví vlasů, měkkost a zářivý vzhled.MEGATREND

Bojovná žena prochází velkoměstem, vypadá sexy a velmi charismaticky. Taková je zástupkyně kolekce Italian Style Energy. Bojiště se přesouvá do města, zápas se proměňuje v každodenní výzvy a správné reakce v nekonečné řady vnějších podnětů. Hrdinka trendu Mystic Hero nad nimi snadno vítězí díky své přirozeně bojovné povaze. V boji za změnu stojí v první linii a ve svém brnění chce dosáhnout svých ideálů. Je jako novodobý rytíř ve středověkém oděvu. Odvážná princezna procházející se mezi minulostí a budoucností.

ODĚVNÍ MÓDA

Nejistotu, se kterou styl balancuje mezi středověkem a budoucností, rozbíjí Mystic Heroes a dobývá město svým divokým vzhledem. Nosí kalhoty harémového střihu a zdobí je koženým maxi opaskem, který vypadá jako ochranný štít; řady řetízků přiléhají na holou pokožku nebo na oblečení a stávají se šperkem zářícím na oblečení s lesklým povrchem.

MÓDNÍ DOPLŇKY

Při výběru materiálů vítězí kůže a černé nýtování, perfektní pro boty na jehlách a vytváření detailů na oblečení. Hlavní roli získávají doplňky zdobící zápěstí, paže a ramena. Inspirované jsou tvarem a stylem středověkých rukavic brnění. Kovové a mosazné pásky, ochrana i ozdoba ramen, se proměňují ve šperk nošený i k večerním šatům. Řada spojených řetízků se jednoznačně se vrací do módy. Například kabelku umí proměnit v okouzlující doplněk.

MILOVNÍCI MÓDY

Blogerky a odbornice na módu milují obuv současných bojovných “princezen”. Oblékají se do kůže od hlavy až k patě, zahřejí se přilnavým pláštěm a z bot volí kotníkové boty se čtvercovým podpatkem.  Cílem je ukázat ženskost, ale nevypadat bezmocně či slabě.

VLASOVÁ MÓDA

Styl, ve kterém převažuje černá barva, zjemňuje tým Italian Style Energy tyrkysem a kouzelnými blond odstíny. Ikonický účes se pyšní geometrickými liniemi, zatímco střídavé délky pánského účesu lze volně upravit během stylingu do přirozeného vzhledu.

Jako vždy je kladen velký důraz na péči o vlasy. Jejich měkkost, lesk a integrita jsou základem účesu a výsledkem péče pomocí kvalitní profesionální kosmetiky.

MAKE UP

V tomto stylu je make-up navržen právě pro silné ženy, které se nebojí zviditelnit. Barvy se na pokožce mísí, světlý základ zvýrazňuje hnědé, šedé a černé oční stíny. Zbytek líčení má matný povrch a přenáší nás do doby středověku, kdy drsné až zaprášené barvy znamenaly sílu a současně i šarmantnost.

IKONA VLASOVÉ MÓDY

Precizně vytvarovaný bob evokuje jak klasický účes šedesátých let tak i odvážnou válečnici před tisíci lety.

Italian Style Energy mu dodává barvu, díky které se návrh stává futuristický a dokonce navždy aktuální.

Od tohoto bodu začíná stavět kolekci účesů, s rytířskou duší a určenou pro ženy s moderním životním stylem.

 


POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.
ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDE


  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.