GENTLE WOMAN | kolekce podzim-zima 2017


 
KOLEKCE ÚČESŮ GENTLE WOMAN | PODZIM - ZIMA 2017

  Jak již napovídá název, tento trend obsahuje ingredience jako jsou ženskost, jemnost, měkkost a pohodlí. Na účesu nenajdete žádné rušivé prvky a je v dokonalé harmonii s oblečením. Žena trendu se touží odlišit a dosahuje toho překvapivým způsobem – vrací se ke klasice ve své nejrafinovanější verzi  inspirované anglickým dvorem. 

Styl není výsledkem studie, ale je vrozený.  Sestřih vlasů je vytvořený za pomoci speciálních kadeřnických technik, se zachováním přirozeného pohybu. Z vlasových barev zaujme nový fialovomodrý a kávově hnědý odstín Eclectic Care.

MEGATREND


Jak již název trendu Gentlewoman napovídá, jedná se o styl rozhodný a vitální, jemný a ženský, ale především velmi elegantní. Ženu plující v této vlně se zrodila jako důmyslný potomek 80. let, a odhozením nepoddajnosti stylu svých předchůdců získala sebedůvěru a úspěch. Výběr oblečení: formální a šmrncovní, spousta měkkosti lehce hladící tělo. Milovnice stylu necítí potřebu oblékat se do oděvů v pánském duchu, aby přitáhly ještě více pozornosti. Chtějí se odlišit, ale dosahují toho překvapivým způsobem: nosí klasické kostýmy. Rafinované, ale určitě ne nudné.

ODĚVNÍ MÓDA

Příznivci trendu Gentlewoman milují neutrální evergreenové barvy, jako je šedá či barva velbloudí srsti, kvalitní látky pro šití oblečení na míru a vlnu. Bezesporu touží po dokonalosti, stejně jako návrháři, kteří pracují s vlnou jako by se jednalo o hedvábí a milovníkům módy nabízejí vkusné vzory houndstooth (kohoutí stopa) a obleky inspirované šatníkem britského prince Charlese. Vzorované látky mají precizní vzory, decentní barvy a perfektní krejčovsky zpracované prvky včetně jemných kožešin.

Vzhled kalhot a sukní připomíná slavné značky (jako jsou Max Mara a Armani), které mají tento styl a eleganci ve své DNA a současně jsou příjemnou výzvou pro návrháře milující abstrakci, jako je Alexander Wang a Aquilano Raimondi. To správné sako pro každého a ten pravý styl pro každého. Gentlewoman znamená podstatu každodenního luxusu.

DOPLŇKY

Módnější doplňky jsou také “určené” pro prince Charlese a nezapomínají na vzory houndstooth (kohoutí stopa): jedná se o maximální ironii a nejjednodušší cestu, jak si užít tento trend, i když váš oblek zůstane viset na ramínku ve skříni.

MILOVNÍCI MÓDY

Velká kabátová krádež z JEHO skříně je po celém světě známé tajemství, jak zazářit. Šatový kabát nošený s modrými džíny a sexy lodičkami, velké tvídové sako se vzorovanou sukní houndstooth, barevnými a atraktivními doplňky: od Milána do New Yorku, od Paříže do Londýna, kde i milovník klasiky princ Charles ocení tyto charakteristické módní prvky.

VLASOVÁ MÓDA

V této sezoně vIasy drží stejnou linii jako módní trendy: nositelnost, měkkost, pohodlí a ženskost. Pokud v minulosti vlasy znamenaly protiváhu k oblečení, dnes se oceňuje harmonie. Působí outfit klasicky a elegantně, neobsahuje žádné rušivé prvky a navíc si v něm užijete pohodlí? Stejně taková je vlasová móda: překrásné střihy a barvy, přirozený vzhled a pohyb vlasů. Protože styl Gentlewoman nesmí vypadat jako výsledek studie, ale jako odraz přirozeného cítění.

MAKE UP

Zářivý a dynamický vzhled - tým Italian Style Framesi prohřívá nastávající zimu teplý vánkem, který rafinovaně zklidňuje naše emoce, rozehřívá a zbarvuje pokožku dorůžova. Pleť nechává volně dýchat pod třpytivým závojem, zatímco tváře vyprávějí o ženě milující život. Krása se ukazuje bez falešné skromnosti a žena trendu se nebojí vystupovat sebevědomě.

IKONA VLASOVÉ MÓDY

Krátký a měkký střih symbolizuje kolekci účesů věnované moderní “jemné ženě”, toužící po praktičnosti, ale současně po velké výjimečnosti. Jasný klasický styl zdůrazňuje neobvyklé detaily jako je barva vlasů s fialovými odstíny, střih vytvořený speciálními kadeřnickými technikami, které si pohrávají s dělením sekcí zubatou pěšinkou a pár vln pro eliminaci jakýchkoli “geometrických tendencí”.
 


POKUD MÁTE ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE INFORMACÍ O KOLEKCÍCH - NAVŠTIVTE NAŠE SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE KONANÉ V JEDNOTLIVÝCH MĚSTECH.
ZDE OBDRŽÍTE KOMPLETNÍ KOLEKCE STŘIHŮ A DOZVÍTE SE PRINCIPY A TECHNIKY STŘIHŮ A BARVENÍ KROK PO KROKU.

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - ČESKÁ REPUBLIKA NALEZNETE ZDE

SEMINÁŘE K PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE - SLOVENSKO NALEZNETE ZDE

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.