Nové trendy a kolekce

Nový standard krásy si udělal cestu k nám všem. Objevuje se v televizním a filmovém průmyslu, hudbě a módě, nabízí neobvyklou kreativní inspiraci vyprávějící příběhy módy obyčejných lidí.
Potisky zvířecími vzory mají v sobě velkou vášeň, a proto se jich móda nikdy nezříká. Právě v této podzimní a zimní sezoně se často vyskytují na módních show.
Jak již název kolekce napovídá, STRONG SEDUCTION je silný a sexy styl. Hlavní postavy tohoto příběhu prezentují svá těla jako nástroj svádění.
Ve zkratce řečeno - PURE znamená nový minimalistický směr, základní, poetický a bez chyb. „Jednoduchost je stavebním prvkem skutečné elegance“, řekla madam Chanel.
Bojovná žena prochází velkoměstem, vypadá sexy a velmi charismaticky. Taková je zástupkyně kolekce Italian Style Energy v nové kolekci Mystic Heroes pro podzim 2017.
Jak již název trendu Gentlewoman napovídá, tento trend obsahuje ingredience jako jsou ženskost, jemnost, měkkost a pohodlí. Jedná se o styl rozhodný a vitální, jemný a ženský, ale především velmi eleg
Účesy tomuto módnímu směru dodávají temperament a sílu díky třem základním prvkům: precizně vytvarovaná a probarvená ofina, nepravidelné obvody a zářivost barev.
Také vlasová móda je založena na praktičnosti. Hitem jsou nyní barvy v teplých tónech. A aby nebylo teplých odstínů moc, jsou tlumené dotekem neobvyklých barev.
Ikoniký účes trendu Fantachic má krátkou délku, s geometricky upraveným obvodem a hladkým objemem. Fantachic znamená procházku časoprostorem a hledání nových dimenzí.
Zakulacený objem a břitvou vytvarovaná ofina ikonického účesu Country Class připomíná kontury jezdecké přilby.
Středová pěšinka, barvou probleskující paprsky slunce, přirozený look. Symbolem kolekce Italian Style Energy je volnost.
Sofistikovaný a kultivovaný módní směr, trochu retro, trochu šik. Travel Attitude je důmyslný trend, který láká k exluzivním cestám v perfektním koloniálním stylu.