Nové trendy a kolekce

Gangsterské téma je velmi oblíbené, nejenom kvůli filmům. Splývavé obleky, vesty, saka s vycpávkami, černo-bílé kombinace a výstřední boty. Vévodí zde přísný pánský střih.
Elegantní trend ztvárňuje život poeticky: lehké průsvitné látky, sukně vlnící se kolem boků, květinové motivy. Romantiku následuje vášeň pro blond, jednolitou nebo s reflexy, nazlátlou či teplou.
Týmy Italian Style Framesi a Italian Style Energy představují druh mezinárodního stylu grunge. Sice se hnutí zrodilo a rozvinulo v Americe, ale na druhé straně se objevuje v britském duchu.
Minimalistický styl chrání vaše soukromí. Schováte se ve vrstveném oblečení tmavých barev nebo prodloužených délkách. Z materiálů využijete jemnou vlnu a kůži.
Mezi silnými trendy jarní a letní sezóny zaujímá JET SET důležité místo. Obrací se k 60. létům a tehdejším událostem. Obdivovatelé trendu Jet Set milují luxus ve všech jeho podobách.
Styl inspirovaný tradičním africkým oděvem bou-bou, plným barev. Nový etnický směr se dočkal inovace a řemeslného zpracování, proto skvěle odpovídá vlně mix&match, kterou mají lidé ve velké oblibě
Střízlivý vzhled nikdy nevyjde z módy. Pokud jde ruku v ruce s důmyslnou nenuceností, musí mít výsledek úspěch. S trendem FLUIDITY ucítíte sebejistotu a vyhnete se jednotvárnosti davu. 
Megatrend UTILITY GLAM skvělým způsobem odpovídá na estetické požadavky spojením sportovní nebo pracovní módy s nejelegantnějším zpracováním krejčovských mistrů.
Nový standard krásy si udělal cestu k nám všem. Objevuje se v televizním a filmovém průmyslu, hudbě a módě, nabízí neobvyklou kreativní inspiraci vyprávějící příběhy módy obyčejných lidí.
Potisky zvířecími vzory mají v sobě velkou vášeň, a proto se jich móda nikdy nezříká. Právě v této podzimní a zimní sezoně se často vyskytují na módních show.
Jak již název kolekce napovídá, STRONG SEDUCTION je silný a sexy styl. Hlavní postavy tohoto příběhu prezentují svá těla jako nástroj svádění.
Ve zkratce řečeno - PURE znamená nový minimalistický směr, základní, poetický a bez chyb. „Jednoduchost je stavebním prvkem skutečné elegance“, řekla madam Chanel.
12