Nové trendy a kolekce

Bukolický směr znamená dobrodružný život v přírodě, mezi pohlednými lidmi se silnými charaktery. Trend Bucolika se nespokojí ani s bílými lněnými či bavlněnými staroanglickými halenkami..
Trend umožňující únik. Spíše mentální než skutečný; únik z přeplněných měst a současného života se všemi jeho problémy..
Druhý trend sezóny Survivor, upozorňuje, jak lidé ovlivňují přírodu a životní prostředí a zamýšlí se nad naší budoucností..
Trend Raw si volí milovníci přirozených věcí, původních a člověkem nezměněných. Nejdůležitější je podstata materiálů, jejich surovost, nerovnost a pevnost..
Gangsterské téma je velmi oblíbené, nejenom kvůli filmům. Splývavé obleky, vesty, saka s vycpávkami, černo-bílé kombinace a výstřední boty. Vévodí zde přísný pánský střih.
Elegantní trend ztvárňuje život poeticky: lehké průsvitné látky, sukně vlnící se kolem boků, květinové motivy. Romantiku následuje vášeň pro blond, jednolitou nebo s reflexy, nazlátlou či teplou.
Týmy Italian Style Framesi a Italian Style Energy představují druh mezinárodního stylu grunge. Sice se hnutí zrodilo a rozvinulo v Americe, ale na druhé straně se objevuje v britském duchu.
Minimalistický styl chrání vaše soukromí. Schováte se ve vrstveném oblečení tmavých barev nebo prodloužených délkách. Z materiálů využijete jemnou vlnu a kůži.
Mezi silnými trendy jarní a letní sezóny zaujímá JET SET důležité místo. Obrací se k 60. létům a tehdejším událostem. Obdivovatelé trendu Jet Set milují luxus ve všech jeho podobách.
Styl inspirovaný tradičním africkým oděvem bou-bou, plným barev. Nový etnický směr se dočkal inovace a řemeslného zpracování, proto skvěle odpovídá vlně mix&match, kterou mají lidé ve velké oblibě
Střízlivý vzhled nikdy nevyjde z módy. Pokud jde ruku v ruce s důmyslnou nenuceností, musí mít výsledek úspěch. S trendem FLUIDITY ucítíte sebejistotu a vyhnete se jednotvárnosti davu. 
Megatrend UTILITY GLAM skvělým způsobem odpovídá na estetické požadavky spojením sportovní nebo pracovní módy s nejelegantnějším zpracováním krejčovských mistrů.
12