Nové trendy a kolekce

Mezi silnými trendy jarní a letní sezóny zaujímá JET SET důležité místo. Obrací se k 60. létům a tehdejším událostem. Obdivovatelé trendu Jet Set milují luxus ve všech jeho podobách.
Styl inspirovaný tradičním africkým oděvem bou-bou, plným barev. Nový etnický směr se dočkal inovace a řemeslného zpracování, proto skvěle odpovídá vlně mix&match, kterou mají lidé ve velké oblibě
Střízlivý vzhled nikdy nevyjde z módy. Pokud jde ruku v ruce s důmyslnou nenuceností, musí mít výsledek úspěch. S trendem FLUIDITY ucítíte sebejistotu a vyhnete se jednotvárnosti davu. 
Megatrend UTILITY GLAM skvělým způsobem odpovídá na estetické požadavky spojením sportovní nebo pracovní módy s nejelegantnějším zpracováním krejčovských mistrů.
Nový standard krásy si udělal cestu k nám všem. Objevuje se v televizním a filmovém průmyslu, hudbě a módě, nabízí neobvyklou kreativní inspiraci vyprávějící příběhy módy obyčejných lidí.
Potisky zvířecími vzory mají v sobě velkou vášeň, a proto se jich móda nikdy nezříká. Právě v této podzimní a zimní sezoně se často vyskytují na módních show.
Jak již název kolekce napovídá, STRONG SEDUCTION je silný a sexy styl. Hlavní postavy tohoto příběhu prezentují svá těla jako nástroj svádění.
Ve zkratce řečeno - PURE znamená nový minimalistický směr, základní, poetický a bez chyb. „Jednoduchost je stavebním prvkem skutečné elegance“, řekla madam Chanel.
Bojovná žena prochází velkoměstem, vypadá sexy a velmi charismaticky. Taková je zástupkyně kolekce Italian Style Energy v nové kolekci Mystic Heroes pro podzim 2017.
Jak již název trendu Gentlewoman napovídá, tento trend obsahuje ingredience jako jsou ženskost, jemnost, měkkost a pohodlí. Jedná se o styl rozhodný a vitální, jemný a ženský, ale především velmi eleg
Účesy tomuto módnímu směru dodávají temperament a sílu díky třem základním prvkům: precizně vytvarovaná a probarvená ofina, nepravidelné obvody a zářivost barev.
Také vlasová móda je založena na praktičnosti. Hitem jsou nyní barvy v teplých tónech. A aby nebylo teplých odstínů moc, jsou tlumené dotekem neobvyklých barev.
12